Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

$2 500 000 буде розіграно на Чемпіонаті Світу ALGS 2022 з королівської битви Apex Legends. Таким потужним призовим позаздрить будь яка дисципліна окрім Доти.

Гранд-фінал сезону ALGS 2022 відбудеться в місті Raleigh, Північна Кароліна, з 7 по 10 липня. Подробиці про місце та дату були розкриті сьогодні наприкінці плей-офф турніру з Apex Legends у Стокгольмі, де австралійська команда Reignite виграла 250 000 доларів США за перше місце.

Хоча повний список учасників ще не доступний, але 30 команд вже пройшли кваліфікацію, включаючи більшість команд, які щойно брали участь у турнірі з призовим фондом в 1 мільйон доларів, який завершився в Стокгольмі. Ті, хто ще не пройшов кваліфікацію до чемпіонату на основі своїх виступів у регулярному сезоні ALGS, все ще можуть зробити це за допомогою двох кваліфікаційних турнірів Last Chance Qualifier, які відбудуться на початку травня.

Чемпіонат Світу ALGS у місті Ролі пройде в тому ж форматі, що й лан у Стокгольмі. Змагання триватимуть протягом чотирьох днів, починаючи з групового етапу. Чемпіон турніру в Стокгольмі команда Reignite намагатиметься захистити свій титул. 

Переможці Чемпіонату Світу ALGS 2022 отримають чек на 500 000 доларів, ще два мільйони буде розподілено між іншими командами.

Материалы по теме

Санкції в дії. Російська команда пропустить Чемпіонат Світу по Apex Legends з призовим фондом у 2 мільйони доларів США

0

Російський кіберспорт через війну Росії проти України відчуває все більше санкцій. Так стало відомо, що Team Empire з Apex Legends пропустить головний турнір по цій грі через візові проблеми. Росіяни повідомили, що візу не зміг отримати жоден з гравців команди.

Gambit закрили ще один склад, з початку війни клуб втратив 5 з 6 складів

Російський клуб Gambit, пов’язаний з керівництвом РФ, повідомив про закриття ще одного складу, на цей раз з гри Apex Legends. Раніше команда продала свій склад по CS:GO, а також закрила два склади з Dota 2. На цей час в складі клубу залишається тільки чемпіонський склад з Valorant.

Останні три сезони Apex Legends зростає швидкими темпами. Electronic Arts повідомила акціонерів про надприбутки

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA. Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.

Team Reignite виграли Apex Legends Global Series Split Two Playoffs на лані в Стокгольмі та заробили $250 000. Загальний призовий фонд турніру склав 1 млн. доларів

Австралійська команда Team Reignite виграла Apex Legends Global Series Split Two Playoffs, що проходив цими днями у Стокгольмі.   За перше місце команда з трьох гравців отримала 250 тисяч доларів.