Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы Parimatch League сообщили подробности третьего сезона. Матчи нового сезона стартуют уже завтра, 10 мая. Общий призовой фонд составит $100,000.

Всего участие в третьем сезоне примут 8 коллективов. По обоюдному согласию организаторы и представители Virtus.pro решили, что VP.Prodigy не будут принимать участие. Их слот заняли Team Empire Hope.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Virtus.pro выбила HellRaisers с WePlay! Pushka League

Команды сыграют между собой по круговой системе, чтобы определить четверку сильнейших коллективов, которые продолжат выступление в плей-офф. Участники, которые займут 5-6 строчку по итогам группового этапа будут играть стыковые матчи, а 7-8 места покинут лигу.

Список участников лиги:

Virtus.pro
HellRaisers
Winstrike Team
FlyToMoon
Team Empire Hope
Team Unique
FlyToMoon 2.0
Khan

Источник

Материалы по теме

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.