Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися фінали всіх регіональних ліг з League of Legends та визначилися всі команди, які братимуть участь у Чемпіонаті Світу WORLDS 2022.

Слід зазначити, що на відміну від Dota 2, де регіональні кваліфікації на The International 11 проходять максимально бюджетно та онлайн, у її конкурента все набагато масштабніше. Наприклад фінали Європейської та Американської ліг, які завершилися цими вихідними, відбувалися на величезних стадіонах з десятками тисяч уболівальників на переповнених трибунах і нагадували фінали The International. 

Фінали американської ліги з LoL проходили на домашній арені Чикаго Булз, яка вміщує 23 000 вболівальників.

Залишається тільки констатувати той факт, що Dota 2 остаточно програє боротьбу за звання популярнішої кіберспортивної MOBA і якщо раніше її частково рятував величезний призовий фонд TI, який постійно зростав, цього року навіть у цьому напрямку спостерігається величезний спад, який говорить про те, що найкращі часи Dota 2 залишилися позаду і вже ніколи не повернуться. 

Тим часом на WORLDS 2022 зіграють 24 команди з усіх куточків світу за виключенням так званого CIS-регіону, лігу якого було призупинено на невизначений термін через війну Росії проти України.

Турнір буде проходити за складною схемою, зі стадією Play-in, Груповою стадією та Play-off.

Стадія Play-in

Розпочнуться змагання зі стадії Play-in, де 12 команд зіграють у двох групах, після чого переможці груп потраплять у групову стадію, а 2-4 місця зіграють на вибування у сітці другого туру Play-in до визначення ще двох команд, які отримають запрошення до групової стадії.  

Групова стадія

В груповій стадії команди буде поділено на 4 групи і вони зіграють звичайну кругову систему з матчами до однієї перемоги. Дві найкращі команди з кожної групи вийдуть у Play-off, який називається Knockout Stage. 

Play-off

У Play-off 8 найкращих команд турніру зіграють звичайну сітку Single Elimination з матчами до трьох перемог на п’яти картах і визначать переможця турніру. 

Нагадаємо, що WORLDS 2022 стартує 29 вересня і триватиме до 5 листопада. Турнір проходитиме у двох країнах та у чотирьох різних містах, а його призовий фонд складатиме $2 225 000. 

Детальніше про те, де саме і як буде проходити найбільша кіберспортивна подія світу ми детально писали в окремому матеріалі. 

Материалы по теме

Все ще тут. Вийшов кінематографічний ролик сезону 2024 в League of Legends

0

Riot випустили традиційно крутий кінематографічний ролик, присвячений новому змагальному сезону в League of Legends. Як завжди в відео ми можемо побачити епічні битви відомих героїв і вони справді вражають.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

Анонс турніру Road to Glory з League of Legends з призовим фондом в 30000 грн

0

В Україні відбудеться досить помітний турнір з дисципліни League of Legends під назвою “Road to Glory“! На рідкісному для цієї дисципліни турнірі розіграють аж 30000 грн!

Найкращий кіберспортсмен світу Faker отримує зарплатню 5,6 мільйона доларів на рік. Стали відомі ймовірні зарплати топових гравців в LoL

В інтернет опублікували можливі заробітки топових гравців в дисципліні League of Legends. Опублікований список викликає багато питань, бо його опублікував китайський користувач YuQAQ і не зрозуміло, звідки він взяв цю інформацію, проте її тиражують в ЗМІ.