Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися фінали всіх регіональних ліг з League of Legends та визначилися всі команди, які братимуть участь у Чемпіонаті Світу WORLDS 2022.

Слід зазначити, що на відміну від Dota 2, де регіональні кваліфікації на The International 11 проходять максимально бюджетно та онлайн, у її конкурента все набагато масштабніше. Наприклад фінали Європейської та Американської ліг, які завершилися цими вихідними, відбувалися на величезних стадіонах з десятками тисяч уболівальників на переповнених трибунах і нагадували фінали The International. 

Фінали американської ліги з LoL проходили на домашній арені Чикаго Булз, яка вміщує 23 000 вболівальників.

Залишається тільки констатувати той факт, що Dota 2 остаточно програє боротьбу за звання популярнішої кіберспортивної MOBA і якщо раніше її частково рятував величезний призовий фонд TI, який постійно зростав, цього року навіть у цьому напрямку спостерігається величезний спад, який говорить про те, що найкращі часи Dota 2 залишилися позаду і вже ніколи не повернуться. 

Тим часом на WORLDS 2022 зіграють 24 команди з усіх куточків світу за виключенням так званого CIS-регіону, лігу якого було призупинено на невизначений термін через війну Росії проти України.

Турнір буде проходити за складною схемою, зі стадією Play-in, Груповою стадією та Play-off.

Стадія Play-in

Розпочнуться змагання зі стадії Play-in, де 12 команд зіграють у двох групах, після чого переможці груп потраплять у групову стадію, а 2-4 місця зіграють на вибування у сітці другого туру Play-in до визначення ще двох команд, які отримають запрошення до групової стадії.  

Групова стадія

В груповій стадії команди буде поділено на 4 групи і вони зіграють звичайну кругову систему з матчами до однієї перемоги. Дві найкращі команди з кожної групи вийдуть у Play-off, який називається Knockout Stage. 

Play-off

У Play-off 8 найкращих команд турніру зіграють звичайну сітку Single Elimination з матчами до трьох перемог на п’яти картах і визначать переможця турніру. 

Нагадаємо, що WORLDS 2022 стартує 29 вересня і триватиме до 5 листопада. Турнір проходитиме у двох країнах та у чотирьох різних містах, а його призовий фонд складатиме $2 225 000. 

Детальніше про те, де саме і як буде проходити найбільша кіберспортивна подія світу ми детально писали в окремому матеріалі. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Riot Games розширює європейську лігу LEC на регіон MENA та кардинально змінює систему змагань

У новому сезоні Riot Games кардинально перебудують свою другу за потужністю європейську лігу з League of Legends. Раніше LEC охоплювала лише Європу, тепер же вона суттєво розширить кордони та змінить назву на League of Legends EMEA Championship.

З’явилося цікавие відео про другий сезон анімаційного серіалу Arcane

В інтернеті з’явився цікавий ролик з прогнозами на можливі сюжети другого сезону найкращого анімаційного серіалу по комп’ютерним іграм Arcane.

Рейтинг пісень-гімнів Чемпіонатів Світу WORLDS з League of Legends від найгіршої до найкращої

Кожного року Riot Games роблять колаборацію з зірковим виконавцем і створюють унікальну пісню — гімн Чемпіонату Світу WORLDS з League of Legends.  Ця традиція триває з 2014 року і відтоді кожного року фанати LoL чекають на нову композицію.