Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший игрок Vici Gaming и Fnatic Ньенгнара 23savage Тирамаханон первым в мире преодолел отметку в 12 тысяч рейтинговых очков в Dota 2.

Данным достижением 18-летний игрок поделился у себя в твиттере:

Ранее мидер перуанского коллектива Thunder Predator Леонардо Leostyle Сифуэнтос также апнул 12к MMR, но он сделал это с помощью бага.

Вскоре Valve вернули Леонарду его изначальный рейтинг.

Предыдущею отметку в 11 тысяч MMR первым в мире достиг также игрок из Юго-Восточной Азии — Эйбэд Abed Азэль Юсоп, который выступает за EG.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Играй, как sh1ro! Все о лучшем игроке IEM Katowice 2021 — от девайсов до скинов

Последней командой 23savage стал индонезийский коллектив Boom Esports, за который тайский игрок выступал в качестве замены в верхнем дивизионе DPC-лиги.

Материалы по теме

Українець Кирило Карасьов зіграє в півфіналі нижньої сітки VALORANT Masters Copenhagen. Інформація та трансляція

Наближається до розв’язки Мейджор з VALORANT під назвою VALORANT Masters Copenhagen. На турнірі залишилося лише чотири команди, за одну з яких грає наш земляк Кирило Ange1 Карасьов.

Українець, якого свого часу не захотіли брати NAVI, пробився у фінал турніру з призовим фондом 128 тисяч доларів. Його команда зіграє з fnatic

Команда ex-MAD Lions з Українцем Woro2k у складі вийшла у фінал турніру Republeague Season 3. У матчі за 75 тисяч доларів на команду чекає оновлений склад fnatic, але навіть якщо команда Воро програє, вона все одно отримає 32 тисячі доларів за друге місце.

Fnatic стала партнером трьох коледжів у Великобританії. Клуб буде допомагати студентам отримати кваліфікацію для роботи в індустрії кіберспорту

Європейська кіберспортивна організація Fnatic запустила партнерську програму з британськими коледжами для підтримки студентів, які планують робити кар’єру в іграх та кіберспорті.

Зарплати у Fnatic сягають 25 тисяч доларів? На це натякнув співвласник Copenhagen Flames

Співвласник Copenhagen Flames, які нещодавно продали двох гравців у Fnatic, розповів про проблеми зі збереженням команди після її успіхів останнім часом. Головна проблема, як завжди, в зростанні апетитів гравців, які починають пробиватися на кіберспортивний Олімп.