Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

CS

Київ посів сьоме місце за кількістю великих турнірів в історії CS:GO. Останній такий турнір був аж у 2018 році

0

Українська столиця місто Київ посіла сьоме місце за кількістю великих турнірів, проведених за часи історії CS:GO. На першому місці опинилося польське Місто Катовіце, де відбулося аж 9 великих турнірів ESL.

Ціна на наліпку iBUYPOWER перевищила суму, яку команда читерів виграла за час свого існування

Ціна наліпки сумнозвісної команди iBUYPOWER, гравців якої було свого часу довічно забанено за читерство в CS:GO, перевищила суму, яку команда виграла за час свого існування.

Інтерв’ю з новачком NAVI Андрієм npl Кухарським з IEM Katowice 2023

NAVI потужно стартували в груповій стадії IEM Katowice 2023 і всю увагу прикуто до новачка команди Андрія npl Кухарського, який тягнув команду на дно на початку року, проте показав не погану гру на турнірі в Польщі. Всі розуміють, що саме від його прогресу буде залежати, чи зможуть NAVI знову стати претендентами на титули, чи «епоха

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT відвідає Україну, щоб привести медикаменти для ЗСУ

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT Пітер Kremer3 Кремер повідомив, що прямує в Україну, щоб допомогти на фронті українським військовим. Англієць планує провести кілька трансляцій, зібрати гроші на медикаменти і особисто привезти їх в Україну.

IEM Katowice 2023 — підсумки другого дня групової стадії

0

Другий день групової стадії IEM Katowice 2023 приніс кілька цікавих матчів і навіть несподіванки. Деякі команди неочікувано відправились пакувати валізи додому, а дехто дійсно здивував і продовжить боротьбу.

Монгольська команда IHC викинула росіян Cloud9 з IEM Katowice 2023

0

Монгольська команда IHC створила головну сенсацію четвертого дня IEM Katowice 2023, відправивши додому російсько-американський тег Cloud9. Буквально вчора склад в якому грають третій та четвертий найкращі гравці світового рейтингу, зазнав нищівної поразки від NAVI, а вже сьогодні на росіян чекала ще більша ганьба.

NAVI легко здолали Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023

0

Natus Vincere без особливих проблем впоралися з Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023. Команда Блейда почала з дуже легкої перемоги на Inferno і мала лише незначні проблеми на Anubis, проте змогла отримати перемогу у додаткових раундах і завершити зустріч з рахунком 2-0.

IEM Katowice 2023 — підсумки першого дня групової стадії

0

Перший ігровий день групової стадії IEM Katowice 2023 не створив сенсацій. Фаворити передбачувано вигравали свої матчі і навіть в матчі NAVI проти Cloud9, де було не зрозуміло, чия форма гірша, чорно-жовті легко здолали суперників.

NAVI знищили Cloud9 на IEM Katowice 2023, спростовуючи думку експертів про надзвичайну слабкість команди

NAVI буквально знищили Cloud9 в першому матчі групової стадії IEM Katowice 2023. Для перемоги знадобилося лише дві карти, причому на другій росіяни виглядали абсолютно безпорадними.

«Фу б…ь. Позорище н..уй», — Віталій V1lat Волочай жорстко розкритикував інтерв’ю Олексія Малецького з Марією Гуніною

Віталій v1lat Волочай жорстко розкритикував Олексія yXo Малецького за його інтерв’ю з росіянкою Марією Гуніною. У кількох постах хедлайнер студії Maincast жорстко пройшовся по головному таланту конкурентів з WePlay. Більш того Волочай згадав і пост самого Малецького, де той критикував тих, хто запрошує росіян до діалогу і називав їх біосміттям.