Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Росії почалося імпортозаміщення прогнивших західних ігор на більш патріотичні та скрепні. Тема гри «Смута» в жанрі Action-RPG дуже перегукується з нинішніми часами. Бюджет, виділений на гру, натякає на великий розпил, як це і заведено у РФ.

Російським кіберспортсменам слід придивитися до проекту, можливо саме на його основі буде будуватися новий патріотичний російський кіберспорт.

«Інститут розвитку інтернету» (ІРІ) виділив новосибірській студії 260 млн руб. на розробку до 2024 комп’ютерної гри в жанрі Action-RPG про період Смутного часу в Росії. За її сюжетом російський князь Юрій Милославський разом із Дмитром Пожарським та Кузьмою Мініним розгорне війну проти польських інтервентів. ІРІ з 2021 року підтримав п’ять ігрових проектів та планує збільшити фінансування напряму. За успішної реалізації та маркетингу проект може окупитися, вважають експерти, але нагадують, що поки що успішних ігор такого рівня в Росії не було. — повідомляє видавництво Комерсант

Повідомляється, що розробкою гри будуть займатися колишні розробники компанії Wargaming. Нагадаємо, що сама Wargaming припинила роботу в Росії після початку війни в Україні. 

Читайте також про те, що хакери зламали акаунти клубу NAVI в день поразки команди на мейджорі по CS:GO.