Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вночі, через кілька годин після поразки NAVI у фіналі Мейджора в Антверпені, невідомі зломали акаунти NAVI на youtube та ВКонтакті.

Канали NAVI на youtube перейменували на Tesla Live та запустили на них трансляцію конференції Ілона Маска.

Також повідомляється, що зламали сторінку NAVI ВКонтакті та замінили аватар на російський прапор (ми не можемо перевірити цю інформацію тому, що після 2014 року не користуємося ВК),  а також розмістили наступне звернення: 

Пізніше у твіттері NAVI підтвердили хакерську атаку на акаунти в youtube. 

Наші канали Dota 2 і CS:GO YT зламано. Ми працюємо над цим, але поки що не переходьте за посиланням.

На момент написання новини, NAVI так і не відновили управління головним каналом команди на youtube. Схоже на те, що хакери видалили всі відео, що були розміщені після початку війни в Україні. Канал NAVI з CS:GO на цей час нараховує 1 мільйон 240 тисяч підписників.


Раніше ми публікували на сайті статтю з назвою «Чужий серед чужих, чужий серед своїх. NAVI зробили фатальну помилку, яка коштуватиме їм як російської аудиторії, так і поваги Українського суспільства». 

Після її виходу наш сайт щодня зазнає хакерських атак. 

Материалы по теме

Valve випустили Counter-Strike 2. Сервери CS:GO назавжди припинили роботу

Цей день настав! Офіційно вийшло продовження найпопулярнішого на планеті командного кіберспортивного шутера Counter-Strike 2. Починається третя ера CS! Вітаємо всіх!

Росіяни, які намагалися обійти правила організаторів, залишилися без 200 тисяч доларів за перемогу на Мейджорі з Fortnite

Росіяни Putrick і SizzY залишилися без призових за перемогу в турнірі FNCS (Fortnite Champion Series). Організатори турніру позбавили чемпіонів головного призу в 200 тисяч доларів через те, що вони росіяни.

CD PROJEKT RED вибачилася перед росіянами за слово «русня» в українській локалізації Cyberpunk 2077

0

Розробник Cyberpunk 2077 компанія CD PROJEKT RED вибачилася перед читачами свого російського каналу в телеграм за українську локалізацію своєї гри.

«Від малоросиків з дрімліги» — гравець Team Spirit пожертував смішні 2,4% від гонорару за перемогу на Дрімлізі на допомогу Україні

Team Spirit стали переможцями 21-го сезону DreamLeague, у фіналі легко обігравши Shopify Rebellion. За весь турнір російська команда з сербською пропискою виграла 16 і програла лише 2 карти.