Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вночі, через кілька годин після поразки NAVI у фіналі Мейджора в Антверпені, невідомі зломали акаунти NAVI на youtube та ВКонтакті.

Канали NAVI на youtube перейменували на Tesla Live та запустили на них трансляцію конференції Ілона Маска.

Також повідомляється, що зламали сторінку NAVI ВКонтакті та замінили аватар на російський прапор (ми не можемо перевірити цю інформацію тому, що після 2014 року не користуємося ВК),  а також розмістили наступне звернення: 

Пізніше у твіттері NAVI підтвердили хакерську атаку на акаунти в youtube. 

Наші канали Dota 2 і CS:GO YT зламано. Ми працюємо над цим, але поки що не переходьте за посиланням.

На момент написання новини, NAVI так і не відновили управління головним каналом команди на youtube. Схоже на те, що хакери видалили всі відео, що були розміщені після початку війни в Україні. Канал NAVI з CS:GO на цей час нараховує 1 мільйон 240 тисяч підписників.


Раніше ми публікували на сайті статтю з назвою “Чужий серед чужих, чужий серед своїх. NAVI зробили фатальну помилку, яка коштуватиме їм як російської аудиторії, так і поваги Українського суспільства”. 

Після її виходу наш сайт щодня зазнає хакерських атак. 

Материалы по теме

NAVI та MOUZ зіграють в півфіналі Esports World Cup 2024. Трансляція

0

NAVI та MOUZ пройшли чвертьфінали і зіграють між собою в півфіналі Esports World Cup 2024. Шлях MOUZ до четвірки найкращих показав, що команда знаходиться не в максимальній формі.

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

NAVI запускають набір в академію. Треба матч криштально чисту репутацію і доведеться жити в Європі

0

NAVI запустили черговий сезон набору в свою академію з Counter-Strike 2. Вперше клуб залучив в якості партнера топову компанію зі світовим ім’ям.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.