Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок китайской команды Xtreme Gaming — OOQ, который предпочитает играть на первой позиции, нанес наименьшее количество урона, играя за кэрри.

OOQ в рамках отборочных квалификаций в Китае на The International 10 взял Faceles Void в легкую линию и поставил анти-рекорд на про-сцене в Dota 2 по количеству нанесенного урона. Xtreme Gaming играли против команды Aster.Aries и проиграли им со счетом 2:0. Играя 40 минут, кэрри нанес меньше тысячи урона! Именя при этом статистику 1:6:2

А вы ещё жалуетесь на своих тиммейтов пабликах? Взгляните как играют профессионалы!

Перед этим был анти-рекорд поставлен игроком Канишкой Сэм Сосэйлом известного как BuLba — 1,3к урона в игре.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Турецкий политик заявила о поддержке киберспорта на государственном уровне — ее сын играет в Dota 2

Напоминаем, что сейчас проходят отборочные квалификации на крупнейший турнир по Dota 2 —  The International 10. В Европе и Китае отборочные пройдут с 7 по 10 июля.

Материалы по теме

Стали відомі результати китайської кваліфікації на The International 11

Завершилися китайські кваліфікації на The International 11 і визначилися три команди, які поїдуть на головний турнір року у світі Dota 2.

У Dota 2 вийшов Battle Pass, завдяки якому формується призовий фонд The International! Повний опис його можливостей

У Dota 2 нарешті вийшов Battle Pass за допомогою якого формується призовий фонд The International. Цього року бойовий пропуск має певні нововведення, проте виходить дуже пізно і ком’юніті сумнівається, що вдасться зібрати рекордний призовий фонд до головного турніру року, як це вдавалося зробити всі попередні роки.

V1lat емоційно відреагував на затримку виходу документалки True Sight. Трейлер фільму, який вийде 24 вересня

Valve повідомили, що традиційний фільм True Sight, цього разу про перемогу Team Spirit на The International 10, таки вийде 24 вересня. 

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті