Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный аналитик CS:GO Александр Петрик подробно разобрал изменения, которые Valve внесли в новом патче. В первую очередь изменения коснулись карты Vertigo — судя по всему баланс атаки и защиты сильно изменится. 

Не обошлось в видео и без фирменной фишки — новых гранат. 

Материалы по теме

VALORANT наздоганяє CS:GO? Порівняння статистик головних турнірів по двом тактичним шутерам

Завершився найголовніший турнір року з VALORANT і саме час оцінити, який шлях пройшов шутер від Riot Games за два роки та чи вдається йому зрівнятися з CS:GO, якому нещодавно виповнилося 10 років і який є послідовником CS 1.6, який теж мав десятирічну історію.

Чемпіон Мейджора розповів, що з переходом CS:GO на двигун Source 2 в грі зміниться буквально все і гравцям доведеться перевчатися

Чемпіон Мейджора та відомий російський кіберспортсмен Михайло Dosia Столяров поділився інформацією відносно переходу CS:GO на новий двигун Source 2, про що ходить багато чуток останнім часом.

Олександр Петрик геній волонтерства — вигадав неймовірну ідею з аукціонами та лотереями скінів і лише за місяць зібрав понад 600 000 на ЗСУ

Український блогер та аналітик Олександр Петрик повідомив, що за 32 дні, протягом яких він проводив благодійні аукціони та лотереї, на яких розігрував скіни CS:GO, надані звичайними геймерами для допомоги Збройним Силам України, вдалося зібрати суму у 605 250 гривень. 

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.