Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок состава forZe по CS:GO Алмаз almazer Ассадулин поделился своим мнением по поводу фаворитов RMR-турнира, а также рассказал о стиле команд из СНГ.

В интервью RuHub Media Алмаз назвал четыре команды, которые по его мнению, считаются фаворитами EPIC CIS League Spring 2021:

Gambit — фавориты жесткие, Spirit и Natus Vincere. А, и Virtus.pro можно также к ним добавить.

О стиле команд из СНГ:

Раньше у СНГ коллективов не было опыта против европейских команд. Сейчас и условия появились, и опыт. Много пракков с Европой играем и подстраиваемся под их стиль. У нас в СНГ еще стиль такой непредсказуемый. Беги-стреляй. Некоторые команды не могут это законтрить.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: device: «Я заработал достаточно денег на жизнь»

В данный момент forZe играют свой первый матч на RMR-турнире против команды IN.GAME. Первую карту almazer и компания уверенно выиграли со счетом 16:6.

Материалы по теме

Гравці 1WIN та ForZe вирішили сховатися від мобілізації в Туреччині

Російські команди 1WIN та ForZe повідомили про те, що найближчим часом не планують повертатися до Росії. Бажання російських кіберспортивних команд залишитися за кордоном очевидно пов’язано з оголошеною у РФ мобілізацією на війну в Україні.

Astralis програли ForZe. Чотирикратні Чемпіони Світу вперше в історії пропустять Мейджор

7 жовтня увійде в історію CS:GO як день сенсацій. Чотирикратні чемпіони Мейджорів вперше у своїй історії не проходять на Мейджор, легендарні Astralis пролітають повз головний турнір другого півріччя 2022 року.

Maincast oбізвав ForZe бензоколонкою, правда чомусь тільки на українськомовній трансляції

Українська студія трансляцій Maincast на українськомовній трансляції матчу ForZe проти Outsiders назвала команду ForZe бензоколонкою у підписі назви трансляції. Таку назву, судячи з усього, адміни Maincast дали через тісні зв’язки російської команди з компанією ЛУКОЙЛ.

Ймовірно Valve та PGL не введуть санкції щодо російських команд на мажорі

0

PGL опублікували документ з офіційними складами усіх учасників RMR-турнірів. Деякі моменти викликають обурення — це справжня зрада, деякі можуть бути цікавими вболівальникам.