Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал HLTV.org повідомляє, що попри напружені стосунки Astralis і Heroic домовилися щодо трансферу stavn і jabbi.

Раніше двоє зіркових гравців Heroic стали ініціаторами звільнення з команди CadiaN. Цю умову вони висунули менеджменту в обмін на продовження своїх контрактів. 

Вже після звільнення капітану Героїчних пара гравців дала задню і відмовилася від перепідписання контрактів, повідомивши, що після їх закінчення вони планують перейти в Astralis. 

Керівництво Heroic вдалося до радикальних засобів і безстроково посадило гравців на лаву запасних. Ймовірно небажання хитрунів місяцями сидіти без справ стимулювало початок переговорів між ворогуючими данськими клубами, в результаті яких Heroic і Astralis вдалося знайти компромісне рішення і домовитися про трансфер. 

Проте на найближчому BLAST Premier Asralis все ще гратимуть у старому складі через правила турніру. Також поки невідомо, кого саме виженуть з Astralis, щоб замінити їх на stavn і jabbi.

Материалы по теме

NAVI і Heroic залишили BLAST Premier Fall Final 2023

0

 NAVI і Heroic не змогли впоратися зі своїми суперниками на BLAST Premier Fall Final 2023, посівши на турнірі лише 5-6 місця. Після поразки гравці NAVI виглядали засмученими як ніколи раніше.

stavn та jabbi офіційно перейшли в Astralis. Коментарі гравців та керівництва клубу

0

Astralis і Heroic домовилися про трансфер Мартіна stavn Лунда та Якоба jabbi Найгаарда. Про це Astralis повідомили на офіційному сайті клубу.

Astralis офіційно розсталися з gla1ve, який допоміг клубу виграти чотири титули чемпіонів Мейджорів

0

Легендарний Лукас gla1ve Россандер офіційно залишив Astralis. Останні місяці чотирикратний переможець Мейджорів перебував на лаві запасних.

До зірок – Astralis випустили документальний серіал про склад з CS. Доступний перший епізод

Astralis випустили чотирисерійний документальний фільм про свою команду, нажаль поки не на Netflix, а на Youtube, проте візуально робота виглядає гарно.