Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Astralis оголосили про підписання 35-ти річного данського спеціаліста Каспера ruggah Дує на роль головного тренера свого складу з CS2. Тренер має приєднатися до команди максимум у квітні після того, як закінчиться його контракт з OG.

ruggah прийшов в OG у 2020 році і відмітився тим, що команда за його каденції кілька разів змінила склад, але не змогла виграти жодного навіть невеликого титулу. На більшості турнірів команда просто провалювалася і зміни складу робили тільки гірше. На новій посаді Каспер змінить іншого данського спеціаліста casle, який так і не виправдав очікувань чотириразових переможців Мейджорів.

Також ruggah відомий тим, що використовував так званий тренерський баг, за що отримав тимчасову дискваліфікацію від ESIC. Він стане вже четвертим тренером, якого підписують Astralis і який використовував цей баг. Схоже легендарна данська команда просто не має вибору серед чесних спеціалістів, якщо змушена вже вкотре підписувати читера. 

«Я радий, що ми дійшли згоди з Каспером, який, окрім того, що дійсно кваліфікований тренер, має досвід найвищого рівня», — сказав у заяві спортивний директор Astralis Каспер Штраубе.

«Це один із наших пріоритетів у масштабній аналітичній роботі, яку ми провели щодо вимог до тренера в Astralis і нашої культури, а також очікувань, які ми маємо для всіх членів нашої команди тренерів.

Я вважаю, що ми ретельно сформулювали вимоги щодо наших потреб з огляду на довгостроковий розвиток і вибір упав на Каспера, який з точки зору особистості та підходу до управління командою є майже ідеальним кандидатом. Я дуже чекаю співпраці з ним”.

Материалы по теме

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

Гравчині з Astralis закликають Valve відкинути сексизм і зробити агентів жіночої статі безкоштовними

0

Гравчині жіночого складу Astralis звернулися до Valve з проханням зробити агентів жіночої статі доступними на рівні з агентами чоловічої статі. Наразі їх треба відкривати за окремий донат, що гравчині вважають проявом сексизму.