Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Astralis оголосили, що легендарний чотирикратний переможець Мейджорів Ніколай dev1ce Рітз повернеться на професійну сцену швидше ніж було заплановано.

Зірковий снайпер виступить у плей-оф CCT North Europe Series 2 після повернення в стан Астраліс з лави запасних NiP у жовтні цього року.

Легендарний гравець не виступав на професійній сцені з грудня 2021 року і всіх надзвичайно сильно цікавить питання, чи зможе Рітз повернути свою найкращу форму. 

У 2021 році 27-річний гравець мав середній рейтинг 1,19 на ланах, поступаючись лише b1t, electroNic, NiKo, ZywOo та s1mple, якщо брати до уваги гравців з 20-ти найкращих команд світу.

У play-off CCT North Europe Series 2, який розпочнеться 4 грудня, данська п’ятірка зустрінеться з такими суперниками, як OG, GamerLegion та HEET.

Материалы по теме

Скандальний тренер HUNDEN⁠ став головним аналітиком Astralis після зняття дискваліфікації ESIC

Ніколай HUNDEN⁠ Петерсен став головним аналітиком Astralis. Раніше Пітер casle⁠ Арденскйольд замінив Мартіна trace⁠ Хельдта на посаді головного тренера, а Фредерік LOMME⁠ Нільсен залишив свою посаду аналітика.

2022 став важким роком для кіберспорту — публічні кіберспортивні компанії втратили більше половини вартості

Добігає кінця 2022 рік і вже можна відзначити, що він став поворотним в нестримному зростанні надій на світле майбутнє кіберспорту. Все частіше західні джерела ставлять під сумнів оптимістичні прогнози розвитку галузі, масла у вогонь підливає стрімке падіння акцій кіберспортивних компаній, які стали публічними, тобто вийшли на біржу.

Astralis призначила тренера молодіжки головним тренером основного складу. Коментарі сторін

Пітера casle Арденшольда офіційно призначено головним тренером Astralis. Раніше данський спеціаліст тренував молодіжну команду та був виконуючим обов’язки головного тренера. Керівництво та тренер прокоментували подію:  Каспер Хвідт, спортивний директор Astralis — Коли було вирішено продовжити інвестувати в команду та суттєво оновити склад з Counter-Strike, природно було звернутися до Пітера, який, окрім того, що є чудовим тренерським

Ніколай dev1ce Рітз зіграв свій перший матч після річної перерви. Гравець продемонстрував відмінну форму

Ніколай dev1ce Рітз повернувся на професійну сцену, зігравши перший офіційний матч через рік після того, як пішов у відпустку.