Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гравець Team Secret Бакит Zayac Эмілжанов отримав звання майстра спорту Киргизії, про це кіберспортсмен повідомив в інстаграм.

Нагороду видатному геймеру, який у 2022 році завоював друге місце на The International, вручив міністр культури, інформації, спорту та молодіжної політики Киргизії Алтинбек Максутов.

Нагадаємо, що після гарного виступу на TI і заміни в команді у 2023 році Team Secret не змогли зберегти форму і вилетіли після першого сезону DPC у другий дивізіон ліги.  

За свою кар’єру 24 річний гравець встиг пограти за 12 професійних команд в тому числі за NAVI та Virtus.pro. Загалом призовими гравець заробив близько 800 тисяч доларів США.

Читайте також: 178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Материалы по теме

Team Secret офіційно розійшлися з Resolut1on та Zayac

0

Team Secret офіційно попрощалися з Resolut1on та Zayac, про це клуб повідомив у власному твіттері. Раніше Роман Фомінок вже писав, що став вільним агентом, ком’юніті очікувало, що його товариш Бакит також залишить команду Пупея.

Zayac офіційно став гравцем Team Secret. Він прийшов на заміну Yapzor

0

Колишній гравець NAVI та VP Бакит Zayac Емілжанов офіційно став гравцем Team Secret. Він замінить Yapzor, який через стан здоров’я залишив Dota 2 на невизначений термін.

Zayac покидает состав HellRaisers по Dota 2 и переходит в микс из киргизских игроков

0

Киберспортивный клуб HellRaisers объявил об уходе Бакыта Zayac Эмилжанова из состава по Dota 2. Zayac выступал за состав HellRaisers с весны этого года. За это время Эмилжанов вместе с командой занял второе место на D2CL Season 3 и четвертое место на Pinnacle Cup.