Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BiG кардинально змінюють склад, замінюючи трьох гравців. Зі складу звільнено Йозефа faveN⁠ Бауманна, Нільса k1to⁠ Груне та Марселя hyped⁠ Кена.

Лише faveN⁠ пішов з команди за особистою ініціативою. У гравця щойно народилася дитина і він вирішив взяти відпустку на деякий час. 

До оновленого складу приєднаються Матеуш mantuu⁠ Вільчевський, Еліас s1n⁠ Стайн та Девід prosus⁠ Гессе, які вже грали за основний склад в якості гравців заміни. 

mantuu встиг пограти за OG, але останнім часом був вільним агентом, s1n та prosus – вихідці з академії BiG. s1n вже встиг пограти за основу на IEM Rio Major, а prosus пробував сили на Brazy Party.

Зміни в складі прокоментував директор BiG Роман Рейнхардт: 

Завдяки інтеграції prosus і s1n в наш основний склад ми розраховуємо на двох видатних німецьких талантів з нашої команди Академії. З самого початку ми планували підготувати їх якомога краще до цього моменту

Ми витратили роки на їхню освіту та тісно співпрацювали з ними та їхніми родинами над нашим баченням. Тепер настав час «зпустити їх з повідка» та дати їм шанс проявити себе.

mantuu стане ідеальним доповненням. Він знає німецьку сцену, вже виграв ESL Meisterschaft і ідеально підходить BIG з точки зору його стилю та характеру. З цим складом ми продовжимо втілювати нашу мету створити команду що представляє місцеву сцену, якою зможуть пишатися фанати.

Ми могли піти іншим шляхом. Ми могли залучити міжнародних гравців. Можливо, ми могли б бути більш успішними в короткостроковій перспективі, але такий шлях жодним чином не вписується в нашу філософію.

Материалы по теме

BiG підписали українку в свій склад з CS2

0

Європейський клуб BiG підписав українку у свій жіночий склад з Counter-Strike. Ще до офіційного підписання Олександра Kyossa Тихонська встигла зіграти за Бігів два турніри серії ESL Impact Cash Cup, на одному з яких її команда здобула перемогу.

BiG виграли CCT 2023 ONLINE FINALS 5, заробивши 100 тисяч доларів

0

BiG стали чемпіонами онлайн-турніру CCT 2023 ONLINE FINALS 5. У фіналі німецький клуб переміг росіян Aurora Gaming. За перемогу команда здобула 100 тисяч доларів з загального призового фонду в 200 тисяч.

Monte посіли друге місце в турнірі #CCT North Europe Series 7

0

Monte посіли друге місце в турнірі CCT North Europe Series 7, програвши у фіналі команді BiG. За срібло на турнірі команда отримала 10 тисяч доларів.