Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BIG выиграли HomeSweetHome: Week 1. В финальном матче они обыграли Team Spirit со счетом 2:1 по картам (16:14 Dust 2, 10:16 Inferno, 16:4 Mirage).

За победу немецкий коллектив получил $30,000 и слот на финальную часть турнира, а «драконы» получили $10,000.

Сетка плей-офф:

Первая неделя #HomeSweetHome прошла в период с 7 по 12 апреля в онлайне. 16 коллективов сражались за общий призовой фонд в размере $40,000 и один слот в гранд-финал турнира.

Источник

Материалы по теме

Кіберспортивний клуб BiG підписав жіночий склад, який вибив команду NAVI Javelins з кваліфікацій до ESL Impact League Season One в Далласі

0

Німецький кіберспортивний клуб BiG презентував свій перший жіночий склад з Counter-Strike. Ним стала команда, яка обіграла NAVI на шляху до поїздки на великий турнір в Далласі.

NAVI та Entropiq пропустять IEM Dallas 2022. В турнірі братимуть участь усі найкращі колективи світу окрім команд з Росії та NAVI

Команди NAVI та Entropiq були замінені на IEM Dallas 2022 на movistar riders та BiG. Офіційною причиною стали проблеми з отриманням гравцями віз до США.

NAVI знищили BiG на Ancient та знаходяться в одному кроці від виходу до Play-off PGL Major Antwerp 2022

0

NAVI впевнено перемогли BiG та вже завтра поборються за прямий вихід до Play-off PGL Major Antwerp 2022. На Ancient NAVI зіграли рівно в першій половині, але після зміни сторін чорно-жовті повністю домінували та легко обіграли німців за сторону захисту, віддавши лише один раунд.

Завершились закриті кваліфікації та визначились всі учасники IEM Dallas 2022. До США від Європи їдуть Entropiq та MOUZ

0

Завершились останні матчі європейських закритих кваліфікацій до IEM Dallas 2022 та визначились останні учасники. В матчах за дві квоти команда Entropiq здолала BiG, а у фіналі лузерів Біги знову програли, але вже кривдникам нашої української п’ятірки команді MOUZ.