Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BiG стали чемпіонами онлайн-турніру CCT 2023 ONLINE FINALS 5. У фіналі німецький клуб переміг росіян Aurora Gaming. За перемогу команда здобула 100 тисяч доларів з загального призового фонду в 200 тисяч.

В цільму це був типовий ТІР-2 турнір, де виступали команди другого рівня не вважаючи G2, які несподівано в чвертьфіналі програли Aurora.

Турнір не сяяв рекордами переглядів трансляцій, максимум, на що спромігся “турнір для ставок” від GRID – це 62,5 тисячі глядачів на піку.

Материалы по теме

Турніри CCT приходять і в Dota 2. Загалом за перший сезон розіграють 400 тисяч доларів США

0

Популярні серед ТІР-2 та ТІР-3 команд серії турнірів CCT (Champions of Champions Tour) приходять і в Dota2. Про це в п’ятницю оголосили організатори турнірів компанія GRID Esports.

Champion of Champions Tour оголосив про новий сезон 2024-2025 років, в якому на 36 турнірах розіграють 1,5 мільйона доларів

0

Турнірна серія Champion of Champions Tour (CCT) оголосила про другий сезон своїх змагань. У 2022-2023 роках ця серія створила екосистему з купи регулярних турнірів, яка дозволила командам ТІР-3 рівня змагатися за досить вагомі призові і просуватися в рейтингах.

BiG підписали українку в свій склад з CS2

0

Європейський клуб BiG підписав українку у свій жіночий склад з Counter-Strike. Ще до офіційного підписання Олександра Kyossa Тихонська встигла зіграти за Бігів два турніри серії ESL Impact Cash Cup, на одному з яких її команда здобула перемогу.