Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Иван AiyvaN Семенец занял место  Александра scoobyxie Маринича в составе HellRaisers по CS:GO.

600px-AiyvaN

Scoobyxie присоединился к HellRaisers в сентябре 2019 года. До этого игрок представлял spray’n’pray, k1ck Esports Club, Runtime.gg и Vega Squadron. Вместе с HellRaisers игрок сыграл в европейском дивизионе десятого сезона ESL Pro League, где HR заняла 11-12 место. В конце 2019 года состав посетил Dreamhack Delphi Invitational 2019. По итогам команда scoobyxie уступила pro100 в гранд-финале.

AiyvaN с июня по октябрь 2019 находился в инактиве организации pro100.

Алексей Magician Слабухин, CEO HellRaisers:

«За последние полгода мы пережили множество изменений. Для нашего состава по CS:GO этот период был непростым, но это не повод опускать руки. Мы не сдаёмся и мы никуда не уходим – мы здесь надолго. Я рад приветствовать AiyvaN’а в наших рядах. Он очень быстро вписался в команду и игроки им довольны».

Состав HellRaisers:

  •  Вадим Flarich Каретин
  •  Иван AiyvaN Семенец
  •  Кирилл ANGE1 Карасёв
  •  Зигимантас nukkye Сипалис
  •  Игорь crush Шевченко

Материалы по теме

HellRaisers повідомили про підписання Романа RAMZES666 Кушнарьова

0

HellRaisers оголосила про підписання до команди російського гравця Романа RAMZES666 Кушнарьова.  Таким чином колишня головна зірка VP возз’єдналася зі своїм капітаном по VP, а потім і по NAVI Олексієм Березіним.

Зеленський ввів санкції проти 287 компаній. У список потрапили Weplay, Parimatch та інші компанії, відомі в українському кіберспорті

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб  серед яких опинилися і дуже відомі в українському кіберспорті організації. Всі компанії потрапили під дію санкцій строком на 50 років.

«Українець» Артем Yuragi Голубєв виступить на Мейджорі в Перу за російський клуб HellRaisers

Російський клуб, який виступає під українським історичним тегом HellRaisers, анонсував п’ятого гравця, який поїде з командою на Lima Major. Цим гравцем стане черговий український колаборант, гравець команди OG  Артем Yuragi Голубєв.

Daxak розповів всю внутрішню кухню BetBoom та HellRaisers — повний переклад підкритого листа скандального гравця

В регіоні Східної Європи триває скандал навколо кіка з кіберспортивного клубу HR кері команди Нікити Daxak Кузьміна. Команда, що відібралася на Мейджор, несподівано звільнила свого найбільш медійного і скандального гравця. Швидку чутки про конфлікт Daxak і no fear підтвердилися, а з часом Кузьмін на одному з російських кіберспортивних порталів опублікував відкритого листа, в якому детально