Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Анонсирован список участников второго сезона NoxFire League.

AVANGAR buster

Участие в турнире примут 16 составов. 14 получили прямые приглашение, остальные два слота получат победители отборочных. Общий призовой фонд составит $70 000 ($54 000 разыграют между командами в финальном этапе. $16 000 между командами, которые не прошли в четверку лучших).

Первый сезон NoxFire League выиграли Windigo Gaming. Среди участников второго сезона есть и команды из топ-30 лучших — 3DMAX, forZe и AVANGAR. Первые игры стартуют 8 февраля в онлайне, а финалы пройдут в Софии с 3 по 5 мая.

Участники NoxFire League S2:

 Windigo  Unicorns of Love
 AVANGAR  Akopalipsa
 Nexus  Kinguin
 bpro  forZe
 3DMAX  SuperJymy
 UltiCoin  pro100
 volgare TBD
 Bojestvata TBD

Материалы по теме

Команду з двома українцями дискваліфікували з європейського турніру за підставний матч. Справу передано в ESIC

Повідомляється, що команду schadE halt у складі якої грає двоє українців в тому числі колишній гравець pro100 smike, дискваліфікували з турніру Elisa Invitational Fall Contenders за підозру в організації підставних матчів.

Українська команда B8 обіграла Movistar Riders, AVANGAR та HEET і вийшла на європейський RMR

Українська команда B8 сьогодні виграла три матчі поспіль і пройшла на RMR. В першому матчі B8 сенсаційно обіграли шосте місце світового рейтингу іспанську команду Movistar Riders з рахунком 16-9, в другому матчі українці впоралися з AVANGAR, які займають 105 місце у світі, у вирішальному матчі за квоту на Мейджор B8 обіграли сильну французську команду HEET,

Колишній гравець pro100 доповнив склад української команди EC Kyiv

0

Несподівано український клуб EC Kyiv повідомив про прийняття у склад колишнього гравця pro100 латвійця Вадима Flarich Карєтіна.

Даурен AdreN Кистаубаєв став членом ради директорів клубу AVANGAR. Чемпіон Мейджору буде ментором складу з CS:GO та займеться медійкою клубу

Казахстанський кіберспортивний клуб AVANGAR, відомий тим, що колись виростив з нуля топову команду та продав її Virtus.pro повідомив, що до них приєднався чемпіон Мейджору, легендарний кіберспортсмен Даурен AdreN Кистаубаєв.