Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы ECS Season 7 сообщили об изменении в списке участников LAN-финала. Вместо compLexity в финале примут участие Rogue.

1550680427.745

Так как Rogue распустили состав, организаторы приняли решение отдать их слот compLexity, которые заняли второе место в дебютной недели регулярного сезона ECS Season 7 для Северной Америки. Ранее Vici Gaming заняли место Rogue на StarSeries i‑League Season 7.

Так как Rogue уже прошли на LAN-финал, то они снялись с третьей недели ECS Season 7, а их слот перешел бразильцам из FURIA

Текущий список участников LAN-финала ECS Season 7:

  • Astralis
  •  Rogue
  •  North
  •  compLexity

Источник

Материалы по теме

ESL Challenger at DreamHack Summer 2024 – результати турніру за 100 тисяч доларів

0

Перемогою Complexity завершився ESL Challenger at DreamHack Summer 2024, який проходив цими вихідними в Швеції. З цікавого в турнірі брала участь нова команда Віктора sdy Оруджева ENCE, яка легко виграла свою групу, проте розгромно програла в першому ж турі Falcons.

Complexity взялися відродити кіберспорт в Північній Америці і анонсували велику серію турнірів

0

Американський клуб Complexity зрозумів, що розвитком сцени мають займатися саме професійні клуби і анонсував серію турнірів для регіону Північної Америки. Серія так і називається NA Відродження.

Група інвесторів під керівництвом Джейсона Лейка купує Complexity у GameSquare

GameSquare оголосила про продаж бренду Complexity Gaming групі інвесторів Global Esports Properties на чолі із засновником кіберспортивної організації Джейсоном Лейком за 10,36 мільйона доларів. Основну частину грошей буде виплачено протягом трьох років.

Complexity декласували Team Liquid в фіналі BLAST Premier: Fall American Showdown 2023

0

В американському дербі Complexity розгромили Team Liquid, віддавши конячкам лише 6 раундів за дві карти в фіналі турніру BLAST Premier: Fall American Showdown 2023.