Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы StarSeries i-League CS:GO Season 6 объявили имена двух последних участников своего турнира. Последние два слота достались ENCE и BIG.

1530999158.2344

Так как Natus Vincere отказались от участия из-за загруженного графика, то последние два инвайта достались финнам из ENCE  Esports, которые в последнее время показывают хорошую игру, а также серебрённым призерам ESL One: Cologne 2018 — BIG

Финальный список участников StarSeries i-League Season 6:

Gambit Esports  HellRaisers  Fnatic TyLoo
 North  Renegades  Ninjas in Pyjamas  CyberZen
 Fragsters  The Imperial  NRG Esports BIG
 OpTic Gaming  Sprout  compLexity Gaming  ENCE eSports

Финальная часть турнира пройдет с 7 по 14 октября в “Киев Киберспорт Арене2. Призовой фонд, традиционно, составит $300,000. Последние два участника получат прямые приглашения от организаторов.

Источник

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

BiG підписали українку в свій склад з CS2

0

Європейський клуб BiG підписав українку у свій жіночий склад з Counter-Strike. Ще до офіційного підписання Олександра Kyossa Тихонська встигла зіграти за Бігів два турніри серії ESL Impact Cash Cup, на одному з яких її команда здобула перемогу.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.