Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы UCC Summer Smash анонсировали имена 12 коллективов, которые сразятся на их турнире. Среди них forZe и Nemiga.

1555795117.3794

Организаторы UCC Summer Smash пригласили 12 коллективов в групповой этап турнира. Ещё четыре участника получат инвайты сразу в стадию плей-офф. Турнир пройдет в период с 6 мая по 9 июня в онлайне. 16 коллективов сразятся за общий призовой фонд в размере $30,000.

Текущий список участников UCC Summer Smash:

Tricked  Virtus.pro
 Sharks  Chaos
 forZe  Epsilon
 Nemiga  ex-Fragsters
 x-kom  Izako Boars
 Ancient  Nordavind

Источник

Материалы по теме

Гравці 1WIN та ForZe вирішили сховатися від мобілізації в Туреччині

Російські команди 1WIN та ForZe повідомили про те, що найближчим часом не планують повертатися до Росії. Бажання російських кіберспортивних команд залишитися за кордоном очевидно пов’язано з оголошеною у РФ мобілізацією на війну в Україні.

Astralis програли ForZe. Чотирикратні Чемпіони Світу вперше в історії пропустять Мейджор

7 жовтня увійде в історію CS:GO як день сенсацій. Чотирикратні чемпіони Мейджорів вперше у своїй історії не проходять на Мейджор, легендарні Astralis пролітають повз головний турнір другого півріччя 2022 року.

Nemiga Gaming повідомила про розпуск складу з CS:GO. За останні місяці команда впала на 92 місце світового рейтингу

Найсильніша білоруська команда Nemiga повідомила, що розпускає нинішній склад з CS:GO. Причиною стали погані результати, останнім часом команда лише втрачала позиції і якщо у лютому колектив входив у ТОР-40 світового рейтингу, то зараз займає лише 92 місце.

Maincast oбізвав ForZe бензоколонкою, правда чомусь тільки на українськомовній трансляції

Українська студія трансляцій Maincast на українськомовній трансляції матчу ForZe проти Outsiders назвала команду ForZe бензоколонкою у підписі назви трансляції. Таку назву, судячи з усього, адміни Maincast дали через тісні зв’язки російської команди з компанією ЛУКОЙЛ.