Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HellRaisers, AVANGAR, pro100, Flipsid3, forZe, Team Spirit, EPG и Nemiga приглашены на закрытые CIS отборочные к FaceIT Major London.

6c4d3ac11a0423c986091cf8f8af3f24

Закрытые квалификации на CIS Minor пройдут с 1 по 3 июня. Прошедшие квалификации и приглашенные команда сразятся за восемь слотов на CIS Minor, который пройдет в Лондоне с 10 по 13 июля. Призовой фонд минора составит $50 000, а также двум победителям достанутся два слота на Challenger Stage FaceIT Major London 2018.

Приглашенные команды на закрытые отборочные CIS Minor:

 HellRaisers  EPG
 pro100  Nemiga
 AVANGAR  Team Spirit
 Flipsid3  forZe

В основную стадию FaceIT Major London 2018 прошли Natus Vincere, FaZe Clan, Cloud9, SK Gaming, mousesports, QBF, G2 eSports и fnatic. В New Challenger этапе примут участие Virtus.pro, North, Team Liquid, Astralis, BIG, Space Soldiers, Gambit eSports и Vega Squadron.

 

 

Материалы по теме

Maincast oбізвав ForZe бензоколонкою, правда чомусь тільки на українськомовній трансляції

Українська студія трансляцій Maincast на українськомовній трансляції матчу ForZe проти Outsiders назвала команду ForZe бензоколонкою у підписі назви трансляції. Таку назву, судячи з усього, адміни Maincast дали через тісні зв’язки російської команди з компанією ЛУКОЙЛ.

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.

Чужий серед чужих, чужий серед своїх. NAVI зробили фатальну помилку, яка коштуватиме їм як російської аудиторії, так і поваги Українського суспільства

«Для міжнародної спільноти спорт є важливим вектором, який виражає громадську думку. Тому санкції у світі спорту мають величезний медійний вплив, який іноді перевищує вплив політичних заяв» — Міжнародне французьке радіо. 74 дні Україна живе в парадигмі війни, яка вплинула на життя кожного українця. Навіть наш сайт, далекий від політики, пише про події, пов’язані з війною,

Українська команда HellRaisers грала свій матч проти NAVI з Москви

0

Попри те, що HellRaisers зробила заяву, що вони переїжджають до Сербії, матч проти NAVI гравці грали з Москви. Це підтвердила менеджер команди Марія Гуніна.