Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы Intel Extreme Masters XIV — Sydney провели жеребьевку коллективов европейской квалификации. HellRaisers сразятся с forZe в одном из четвертьфиналов.

HellRaisers

8 коллективов разместили в сетке Double-Elimination с форматом матчей до двух побед. HellRaisers сразятся с forZe, North сыграют с 3DMAXOpTic Gaming встретятся с G2 Esports, а Valiance будут бороться с BIG. Лишь один коллектив получит путевку в Сидней.

Сетка плей-офф:

Screenshot_1

Intel Extreme Masters XIV — Sydney пройдет в период с 30 апреля по 5 мая в Австралии. 16 коллективов сразятся за общий призовой фонд в размере $250,000. На данный момент организаторы пригласили трех участников в лице FaZe Clan, Renegades и MIBR. Ещё шесть инвайтов будут выданы позже.

Источник

Материалы по теме

smooya пообіцяв більше не грати за росіян і перерахувати всі гроші з EPL на допомогу Україні, але з цього нічого не вийде

0

Британський кіберспортсмен smooya знову перевзувся і пообіцяв перерахувати всі зароблені на EPL гроші на користь України.

smooya вибачився перед Forze, а Ceh9 запропонував британцю грошей, якщо тому не вистачає на їжу і він ладен продатися росіянам

0

Британський легіонер команди Forze – smooya дав задню, відмовившись від гасла “Слава Україні”. Схоже після його перфомансу росіяни провели з снайпером серйозну бесіду з погрозами його звільнити прямо в середині турніру.

Ймовірно Forze прибрали smooya зі складу після його поста “Slava Ukraini”

0

Джерела повідомляють, що наступний матч на ESL PRO League російська команда Forze гратиме з тренером, який замінить британця smooya.

Forze замінили логотип Monte у своєму анонсі. Український клуб дотепно відповів росіянам

0

Український клуб Monte і російський клуб Forze обмінялися панчами в Твіттері. Російська команда, спонсором і власником якої є Лукойл, в анонсі своєї участі на EPL19 замінила логотип українського клубу Monte на фігурку з логотипа CS2.