Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный инсайдер Ярек DeKay Льюис сообщил со ссылкой на собственные источники о том, что Валентин poizon Василев может присоединиться к OG.

og-poizon

Ранее Ярек DeKay Льюис сообщал, что пятый слот в OG займет финский снайпер в лице Элиаса Jamppi Олкконена. Тем не менее теперь он сообщил, что клуб решил отказаться от игрока, так как у него был VAC-бан на старом аккаунте.

По информации Льюиса теперь OG рассматривает игрока Windigo Gaming — Валентина poizon Василева. Ни одна из сторон не прокомментировала слух.

Возможный состав OG:

  • Алекси Aleksib Виролайнен
  • Натан NBK Шмитт
  • Вальдемар valde Вангсе
  • Исса ISSAA Мурад
  • Валентин poizon Василев

Источник

Материалы по теме

OG повідомили про закриття академічного складу команди з CS:GO. Офіційний прес-реліз

0

Команда OG несподівано для всіх повідомила про закриття свого академічного складу з CS:GO. Таким чином європейський клуб став вже другим  після fnatic, хто за останні дні закрив свій академічний склад з тактичного шутера від Valve. Закриття двох академічних складів, які були партнерами ліги Weplay Academy League, є поганим маркером для ринку.

Team Liquid стали першими фіналістами BLAST Premier: World Final 2022

Після не простого матчу Team Liquid стали першими фіналістами BLAST Premier: World Final 2022. Американська команда подолала OG після поразки на першій карті.

OG вразили Vitality у матчі за перемогу в групі B на BLAST Premier: World Final 2022

BLAST продовжує шокувати. В заключній грі другого дня команда OG розгромила Vitality і вийшла у півфінал турнірну з першого місця в групі B.

OG взяли до свого складу росіянина з Virtus.pro, тепер росіяни складають більшість в команді

Команда OG з Dota 2 стає все більш російською. Сьогодні до складу приєднався гравець Virtus.pro DM. Таким чином тепер у міжнародному складі буде грати аж два росіянина, а керувати тренувальним процесом буде теж росіянин.