Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

compLexity сообщили на командном сайте о том, что укомплектовали свой состав по CS:GO. Пятый слот на постоянной основе занял Хантер SicK Мимс.

1536253046.5035

В основном составе compLexity Gaming находилось лишь четыре игрока, так как Джордан n0thing Гилберт являлся стендином. Теперь же стало известно, что новым игроком coL стал выходец Rogue – Хантер SicK Мимс.

Ранее известный инсайдер Ярек DeKay Льюис сообщил со ссылкой на собственные источники, что последний слот займет 15-летний Оуэн oBo Склаттер, который успешно выступает на FACEIT Pro League. 

Состав compLexity Gaming:

  • Шабзеб ShahZam Хан
  •  Хантер SicK Мимс
  • Рори dephh Джексон
  • Рики Rickeh Малхолланд
  • Питер stanislaw Яргуз

Источник

Материалы по теме

Complexity декласували Team Liquid в фіналі BLAST Premier: Fall American Showdown 2023

0

В американському дербі Complexity розгромили Team Liquid, віддавши конячкам лише 6 раундів за дві карти в фіналі турніру BLAST Premier: Fall American Showdown 2023.

Complexity та G2 гарантували собі місце в Play-off на ESL Pro League S18

0

Російські команди Virtus.pro та Cloud9 на радість українським уболівальникам впали в другу сітку групи D на ESL Pro League S18. Cloud9 поки не виправдовують прогнози більшості експертів і далекі від статусу топової команди.

EliGe приєднався до Complexity

0

EliGe не довго залишався без команди після звільнення з Team Liquid і приєднався до іншої американської організації Complexity. Нагадаємо, що в попередній команді 25 річний гравець провів аж 8 років, виграв сезон Великого шолому та заробив понад мільйон доларів призових.

Complexity організують п’яті щорічні змагання з кіберспорту для Армії США

Клуб Complexity  проведуть п’ятий турнір серед військовослужбовців США. Турніри по кількома дисциплінам стартують 6 травня, а фінали відбудуться в Esports Center Lenovo Legion в штаті Техас в листопаді 2023 року.