Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вчера подошли к завершению отборочные в СНГ-регионе, Южной Америке и Китае

kuala_lumpur_major.0

В СНГ-регионе без особых сенсаций, что касается  Virtus.pro, они довольно уверенно прошли отборочные и попадут на «мажор». Напомним, что «медведи» выступали с  fn вместо  9pasha. Удивили и игроки  ferzee, которые смогли собрать боеспособный состав и через открытые квалификации попали на закрытые, а с закрытых пробились на «мажор».

В Китае все предсказуемо,  PSG.LGD,  Vici Gaming и  Team Aster выступят в Куала Лумпур на Major-турнире. В Южной Америке два состава  paiN прошли на «мажор», но исходя из правил Valve, нельзя одной организации иметь два состава. По этим двум ростерам пока нет информации касательно нарушений этих правил.

Сегодня продолжаются отборы в SEA-регионе, в 11:00 по Киеву стартует Европа, а в 20:00 мы понаблюдаем за американскими квалификациями.

Состав участников The Kuala Lumpur на данный момент:

Virtus.pro
ferzee
paiN
paiN X
Team Aster
Vici Gaming 
PSG.LGD

Материалы по теме

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

Як нейромережі уявляють собі героїв Dota 2? Добірка неймовірних артів з reddit

Нещодавно на reddit з’явилися феноменально красиві картини з героями Dota 2, проте ці витвори мистецтва створені не людиною, а нейромережами.   На наш погляд це просто неймовірні роботи, набагато краще, ніж герої виглядають в оригіналі.

Співробітник Valve розповів, як підвищити продуктивність у грі

0

Співробітник Valve Джефф Хілл прокоментував скарги користувачів на продуктивність у Dota 2. Він написав пост на reddit, у якому розповів про способи підвищення FPS у грі.