Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда ENCE з рахунком 2-0 здолала NIP та стала першим фіналістом ESL PRO League 15. Раніше команда ENCE жодного разу не виходила до фіналу ліги, найкращий результат ENCE показала у 14-му сезоні, коли зайняла 5-8 місце.

На своєму піку ENCE здолали суперника з рахунком 16-10, а от на піку Ніпів була більш напружена боротьба, яка, проте скінчилася перемогою  ENCE з мінімальною перевагою і рахунком 16-14.

Склад команд

Результат матчу

Статистика матчу

Найкращий гравець матчу

Вже завтра 10 квітня о 18.00 за Києвом ENCE зустрінуться у фіналі з переможцем пари FAZE – FURIA. Матч у форматі “найкращий з 5 карт” визначить переможця п’ятнадцятого сезону ESL PRO League. 

 Цікаво, що ні одна з трьох команд, що залишились у сітці, жодного разу не вигравала EPL. Більш того, лише FAZE один раз виходили до фіналу найпрестижнішої ліги світу з CS:GO. Це було у далекому 2017 році у шостому сезоні EPL. Тоді FAZE програли легендарному бразильському складу SK Gaming. 

Нагадаємо, що в останньому чотирнадцятому сезоні EPL перемогу святкували NATUS VINCERE, тоді, окрім кубка, вони виграли $195 000. На жаль, у п’ятнадцятому сезоні українська команда посіла лише 5-8 місце і заробила порівняно скромні $42 500.

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.

Костяк ENCE “обрав гроші” і перейшов у Falcons. Новий склад команди арабських шейхів виглядає, як команда ТІР-1 рівня

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.