Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Фінський кіберспортивний клуб ENCE, відомий своєю потужною командою з CS:GO, повідомив про підписання жіночого складу з популярного командного шутера.

Новий склад називатиметься “Афіна” на честь відомої грецької богині. Команда розпочне виступи одразу у найвищій лізі на турнірах серії ESL Impact. 

Цікаво, що до команди потрапила відома українська гравчиня Олександра manka Круспе. Окрім неї до інтернаціонального складу потрапили Лотта Waldee Ліесмала, Мілона miLo Тіайнен, Тюде oxycet Гурсой та Халат Missy Набі. Тренером команди призначено Сіда Djury Яховіч.

Материалы по теме

gla1ve і kuben офіційно приєдналися до ENCE. Заяви клубу та гравців

0

gla1ve та kuben офіційно приєдналися до ENCE, про це клуб повідомив у себе на сайті. Чотирикратний чемпіон мейджора передбачувано стане новим лідером команди замість snappi, який перейшов у Falcons, а kuben стане новим тренером команди.

Інтерв’ю з найкращою каесеркою України Олександрою Манка

0

В інтернет з’явилося цікаве інтерв’ю з найвідомішою українською гравчинею у CS, яка виступає на міжнародному рівні і за міжнародну команду.

MOUZ домінували над ENCE і стали другими фіналістами ESP Pro League S18

0

Несподівано MOUZ розгромили ENCE і стали другими фіналістами ESL Pro League S18. Гравці, які ще в позаминулому році грали в академічній лізі WePlay, сьогодні продемонстрували топовий КС і вийшли на найвищий рівень під кінець ери легендарної гри.