Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бельгийская организация Epsilon eSports попрощалась с игроками CS:GO состава.

1504099824.7079

В 2017 году организацию покинуло несолько игроков. Среди известных стоит отметить  William’а “draken” Sundin и  Fredrik’а “REZ” Sterner, которые хорошо себя показывают в  Ninjas in Pyjamas.

В своем заявлении организация сообщила, что состав не смог добиться результатов на про сцене и именно поэтому контракты не будет продлены. Совсем недавно  Owen “smooya” Butterfield что в скором времени будет играть вместе с cosmeeeN за новый состав Epsilon. Правда организация пока это не подтвердила.

Бывший состав  Epsilon eSports:

 David “Jayzwalkingz” Kempner
 Andreas “mOkEn” Karlsson
 Kevin “kevzy” Nilsson
 Gustav “ZINKEN” Björk
 Eric “Ericip” Torsson

 Christian “chrille” Lindberg (тренер)

Материалы по теме

smooya пообіцяв більше не грати за росіян і перерахувати всі гроші з EPL на допомогу Україні, але з цього нічого не вийде

0

Британський кіберспортсмен smooya знову перевзувся і пообіцяв перерахувати всі зароблені на EPL гроші на користь України.

Гравець Monte повідомив, що британець smooya задонатив 25 тисяч доларів на ЗСУ

0

Гравець команди Monte DemQQ повідомив про те, що скандальний британець smooya, який грав за російську команду Forze, ще у 2022 році пожертвував на ЗСУ 25 тисяч доларів.

smooya вибачився перед Forze, а Ceh9 запропонував британцю грошей, якщо тому не вистачає на їжу і він ладен продатися росіянам

0

Британський легіонер команди Forze – smooya дав задню, відмовившись від гасла “Слава Україні”. Схоже після його перфомансу росіяни провели з снайпером серйозну бесіду з погрозами його звільнити прямо в середині турніру.

Ймовірно Forze прибрали smooya зі складу після його поста “Slava Ukraini”

0

Джерела повідомляють, що наступний матч на ESL PRO League російська команда Forze гратиме з тренером, який замінить британця smooya.