Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися всі учасники Play-off ESL PRO League. Чотири команди, які виграли свої групи, пройшли одразу в чвертьфінал турніру, такими стали MOUZ, Complexity, Astralis і Vitality.ф

NAVI, Liquid, The Mongolz і 3DMax посіли другі місця і пройшли в друге коло, а от інші колективи стартують з першого раунда. 

Слід зазначити, що вперше за багато років в основну стадію Проліги вийшла команда з Океанії (FlyQuest). Водночас з турніру вилетіло одразу кілька великих імен, в тому числі ENCE, Heroic, NiP, Falcons, FURIA, Imperial і Eternal Fire.

Українські клуби Monte і NAVI потрапили в нижню сітку і зустрінуться в другому раунді за умови, якщо Monte переможуть FaZe. Цей матч відбудеться вже 7 травня. 

Материалы по теме

MOUZ розгромили Vitality в фіналі ESL PRO League Season 19

Визначилися переможці ESL PRO League Season 19. Європейська команда MOUZ оформила дубль і виграла другий сезон ліги поспіль, забравши елітний трофей і 170 тисяч доларів США.

MOUZ і Vitality зіграють за трофей ESL PRO League S19. Трансляція фіналу

0

У фіналі ESL PRO League S19 зіграють MOUZ та Vitality. Команди у своїй історії вже вигравали найпрестижнішу лігу планети з Counter-Strike і тепер мають можливість примножити свої здобутки ще одним престижним трофеєм, причому  MOUZ можуть зробити це вдруге поспіль.

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

MOUZ і Complexity стали першими півфіналістами ESL PRO League S19

0

MOUZ і Complexity стали першими півфіналістами ESL PRO League S19. Обидві команди були аутсайдерами в поєдинках, проте показали впевнене домінування на сервері.