Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Турецький клуб Eternal Fire став переможцем турніру CCT Season 1 Global Finals. Ця перемога стала найбільшою в історії команди, заснованої у 2021 році.

В фіналі турніру турки розгромили Team Liquid з рахунком 3-1 по картах і заробили 250 тисяч доларів з півмільйонного призового фонду. Попри рахунок зустріч була відносно рівною і на двох з чотирьох карт команди грали додатковий час. 

Турнір став знаковим для команди, яка ніколи раніше не вигравала турнірів і не заробляла призовими більше ніж 45 тисяч за раз. Наразі Eternal Fire посідають 10 місце в світовому рейтингу. 

Материалы по теме

Eternal Fire звільнили двох гравців академічного складу за використання читів на FaceIT

0

Турецький клуб Eternal Fire звільнив двох гравців своєї академії після того, як вони отримали дворічні бани не платформі FaceIT за використання багу, який дозволяв через консольну команду зробити стіни прозорими, тобто фактично включав волхак прямо з гри без використання окремого програмного забезпечення.  Після того, як інформація про баг стала загальнодоступною FaceIT вирахували всіх гравців, які

NAVI переграли Eternal Fire і вийшли в півфінал першого Чемпіоната світу з Counter-Strike 2

0

Попри прогнози багатьох аналітиків у чвертьфіналі PGL Major Copenhagen 2024 NAVI розгромили Eternal Fire. Перша карта протистояння завершилася в додатковий час, проте такий щільний рахунок був результатом камбеку турків з рахунку 3-9 за першу сторону.

Російський клуб на документах з тактиками проти турецької команди намалював логотип у вигляді кебабу

0

Російський клуб Aurora на чолі з тренером українцем Сергієм Starix Іщуком потрапив у скандал. Глядачі на трансляції матчу проти турецької команди Eternal Fire помітили, що у гравців на роздруківках з тактиками в шапці замість логотипа суперника зображення кебаба.