Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EA Games повідомили про найуспішніший в історії запуск франшизи серії FIFA.

Лише за перший тиждень з моменту запуску FIFA23 гру придбало понад 10,3 мільйони користувачів.

Нагадаємо, що це останній рік існування легендарної серії FIFA. У цьому році між EA Games та FIFA закінчується дія угоди про співробітництво і розробник гри та всесвітня асоціація футболу підуть різними шляхами. 

Вже наступна частина футбольного симулятора від EA Games буде називатися EA Sports FC. Своєю чергою FIFA має за меті створити власну гру за мотивами футболу і заробляти значно більше ніж їй платила EA Games. 

Материалы по теме

ЗМІ: Amazon збирається придбати EA Games

Іноземні ЗМІ повідомляють, що Amazon має намір придбати одного з найбільших видавців комп’ютерних ігор компанію EA Games.

Відомий український коментатор футболу Віктор Вацко прокоментував можливість озвучки ігор серії FIFA

Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував в ефірі програми «Вацко on air» можливість озвучувати матчі в серії ігор FIFA. Нагадаємо, що з гри прибрали Російські команди через війну в Україні.

Останні три сезони Apex Legends зростає швидкими темпами. Electronic Arts повідомила акціонерів про надприбутки

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA. Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.