Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FIFA

ЗМІ: Amazon збирається придбати EA Games

Іноземні ЗМІ повідомляють, що Amazon має намір придбати одного з найбільших видавців комп’ютерних ігор компанію EA Games.

З Днем Незалежності України!

За останні 30 років Україна пройшла багато складних етапів, постійно піднімаючись в гору, проте саме зараз рідна ненька проходить найкрутіший перевал, за яким на нас чекає справжня Незалежна Україна.

Провідна австралійська кіберспортивна організація стала банкрутом і виставлена на продаж

Кіберспортивна організація ORDER, що базується в Мельбурні, Австралія, знаходиться на межі краху попри те, що лише рік тому в неї інвестували 3,7 мільйона доларів США.

Electronic Arts уклала угоду з LaLiga для розробки нового симулятора футболу EA SPORTS FC

0

EA SPORTS FC, футбольна гра, яка розробляється компанією Electronic Arts і яка буде запущена в футбольному сезоні 2023-24 в якості заміни серії FIFA, матиме права на назви всіх змагань LaLiga — футбольної ліги Іспанії. 

EA Sports підтвердила, що у FIFA 23 не буде ні російської збірної ні російських клубів

EA Sports підтвердила, що у FIFA 23 не буде збірної Росію по футболу та російських футбольних клубів. На початку березня EA Sports видалила збірну Росію та російські клуби з FIFA 22 та NHL 22. Видавець також припинив продаж усіх своїх ігор на території Росії та Білорусі.

Відомий український коментатор футболу Віктор Вацко прокоментував можливість озвучки ігор серії FIFA

Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував в ефірі програми «Вацко on air» можливість озвучувати матчі в серії ігор FIFA. Нагадаємо, що з гри прибрали Російські команди через війну в Україні.

З PES 2022 видалили Російську Прем’єр Лігу

Російську Прем’єр Лігу прибрали з PES 2022. Видавець гри японська компанія Konami відмовилася від продовження контракту, та пішла з ринку Росії, на якому працювала з 2018 року.

Інвестори вклали 1,1 мільйона доларів в ісландський кіберспортивний клуб Dusty. Таке сталося вперше в історії країни

Ісландська кіберспортивна організація Dusty оголосила про закриття раунду фінансування на суму 1,1 мільйона доларів. Згідно з повідомленням організації в Twitter, інвестиції будуть використані для посилення конкурентоспроможних складів клубу Dusty, розвитку його платформи соціальних медіа та посилення розвитку гравців в Ісландії.

Кубки у вигляді ядерних ракет, та нормативи ГТО. В Росії пройшов Чемпіонат Росії з комп’ютерного спорту

У російському Бєлгороді пройшло імпортозаміщення кіберспорту. Замість змагання на міжнародних турнірах команди змагалися на Чемпіонаті Росії з комп’ютерного спорту. Турнір відвідали й дискваліфіковані з Мейджора по Dota 2 скандальні Virtus.pro

Electronics Arts розривають угоду з FIFA після 30 років співпраці. Що це значить для кіберспорту

Electronics Arts опублікували в себе на сайті історичну заяву про те, що з наступного року завершують свою багаторічну співпрацю з Міжнародною Федерацією Футболу FIFA, в наслідок чого легендарний симулятор футболу втратить слово FIFA у своїй назві та буде називатися EA SPORTS FC.