Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FlipSid3 Tactics сообщили на своем командном сайте, что подписали состав по набирающей популярность дисциплине Fortnite. В ростер вошли три американца и канадец.

8bd18546e6faf6df425c3c86b335df63

Североамериканский ростер будет представлять FlipSid3 Tactics на индивидуальных и командных турнирах от компании Epic Games.

Напомним, что многие организации спешат открыть состав по Fortnite, так как разработчики выделят на турниры в 2018 и 2019 годах $100,000,000, чтобы развивать игру, как киберспортивную дисциплину. Ранее составы открыли FaZe ClanTeam LiquidOpTiC GamingTeam Secret100 Thieves, Cloud9, mousesports, NiP, Luminosity, Secret и другие.

Состав FlipSid3 по Fortnite:

  • Тхиен Kintsugi Нгуен
  • Родольфо Rodo Лопес
  • Кристиан Prada Дитмер
  • Гагандип Qlarify Барайх

Источник

Материалы по теме

Геймери без кордонів допомогли зібрати 3 мільйони доларів на благодійність в грі Fortnite

«Геймери без кордонів» (Gamers Without Borders) допомогли зібрати 3 мільйони доларів в грі Fortnite у рамках чотириденного благодійного кіберспортивного фестивалю у, що охоплює Європу, Північну Америку та Близький Схід і Північну Африку. Ця подія також послужила відбірковими змаганнями для флагманського фестивалю ігор та кіберспорту в Саудівській Аравії, який відбудеться пізніше цього літа.

Gambit розпустять свої команди по Dota 2 та Fortnite — інсайд від Вілата

Віталій Волочай поділився інсайдом про те, що пропутінська команда Gambit з 1 травня розпустить свій склад по грі Fortnite, а також два склади по грі Dota2. З 1.05 клуб gambit розпускає свій склад по фортнайту, досить сильний, а також два склади по доті, по інформації, яка у мене є — сказав v1lat. Після цього у

144 мільйони доларів було зібрано для допомоги Україні у кіберспортивній грі Fortnite

Epic Games завершили свою акцію зі збору коштів у Fortnite, загалом на допомогу Україні було зібрано 144 мільйони доларів.

Понад 100 мільйонів доларів! Гравці в Fortnite можуть пишатись, їх ком’юніті та розробник гри роблять щось неймовірне для України

З початку збору коштів Epic Games вдалося зібрати понад 100 мільйонів доларів на допомогу Україні!