Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ІНДУСТРІЯ

Activision Blizzard виплатить 35 мільйонів доларів SEC по справі про домагання та дискримінацію

Видання Bloomberg повідомило, що Blizzard виплатять 35 мільйонів доларів штрафу SEC (Комісії по цінним бумагам та біржам США). Річ у тому, що компанія порушила ряд законів США після того, як навколо неї почалося розслідування, пов’язане з випадками домагань та дискримінації у компанії.

EA несподівано оголосила про закриття мобільних версій Apex Legends та Battlefield

EA оголосила про закриття мобільних версій Apex Legends та Battlefield, це стало справжньою несподіванкою, враховуючи те, що у 2022 році компанія звітувала про фантастично успішний старт Апексу і будувала великі плани на її розвиток.

В Саудівській Аравії відбудеться фестиваль Gamers8, на якому розіграють 30 мільйонів доларів США

У місті Ер-Ріяд, Саудівська Аравія, відбудеться найбільший в історії фестиваль геймінгу та кіберспорту. Подія стане другою поспіль після тріумфального фестивалю минулого року, де було розіграно феноменальні 15 мільйонів доларів у п’яти дисциплінах кіберспорту.

178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Team Spirit, яка на початку повномасштабної війни виїхала з Росії і намагалася завуальовано позиціювати себе, як так звану сербську організацію, підписала російського спонсора фінтех-компанію Yandex.

Акції FaZe Clаn впали до $0,75 за акцію і американський клуб найближчим часом може вилетіти з біржі

Кіберспортивний клуб FaZe Clаn знаходиться на межі банкрутства, акції компанії, які лише влітку тріумфально вийшла на біржу та стала публічною, впали до  $0,75.

В Росії планують створити реєстри рекомендованих та заборонених ігор, а також контролювати всіх геймерів через лаунчери запуску

В Росії планують створити спеціальні списки зі схваленими та забороненими комп’ютерними іграми, а також хочуть зобов’язати встановлювати на комп’ютери спеціальне програмне забезпечення, яке буде контролювати хто у що грає.

ESL проведуть IEM Expo Katowice турнір на 500 000 доларів по автосимулятору, який ще навіть не вийшов

ESL повідомили, що в рамках IEM Expo Katowice проведуть величезний турнір з призовим фондом у 500 000 доларів США по абсолютно новій грі, яка ще не вийшла навіть у beta-версії. Гра називається RENNSPORT.

The Washington Post звільняє редакцію і закриває свій кіберспортивний відділ

Авторитетне світове видання The Washington Post припиняє висвітлення ігор та кіберспорту, яке вони запустили та розвивали з 2019 року. Всіх працівників буде звільнено наприкінці березня.

У Китаї відключили всі сервери Blizzard після того, як американська компанія так і не змогла домовитися з представником в країні

У континентальному Китаї офіційно відключали всі сервери всіх ігор Blizzard і всі гравці втратили доступ до своїх акаунтів. Тепер, щоб пограти в ігри Блізів, китайцям доведеться реєструвати акаунти в інших регіонах, якщо це взагалі буде можливе.

Після восьми років існування закрився топовий кіберспортивний клуб Бельгії

Кіберспортивна зима триває і у неї чергова жертва. Топовий бельгійський кіберспортивний клуб Sector One, який було засновано ще у 2014 році, повідомив про закриття через неспроможність знайти партнерів, щоб фінансувати свою діяльність.