Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Росіяни Forze не змогли отримати візи в Німеччину і пропустять легендарний турнір IEM Cologne 2023. Замість них в турнірі братиме участь європейський колектив OG.

Сподіваємося – це тільки початок. Найбільшу кількість відмов у візах росіянам очікуємо на TI 2023 по доті. 

IEM Cologne 2023 розпочнеться вже 26 липня у Кельні. 24 команди змагатимуться за престижний трофей і 1 мільйон доларів призових. Серед учасників мають бути оновлені NAVI і український клуб Monte, проте достеменно невідомо, чи зможуть українці виїхати за кордон після порушення попереднього дозволу на виїзд. 

 

Материалы по теме

ESIC дискваліфікували російського гравця Forze, який заробив на договірних матчах сотні тисяч доларів

Комісія з доброчинності в кіберспорті ESIC забанила на два роки професійного російського гравця команди Forze Ерхана «Gokushima» Багинанова. За рядом джерел 23-річний росіянин був замішаним у кількох десятках договірних матчів, на яких, за різними оцінками заробив від 100 до 400 тисяч доларів США.

G2 стали переможцями IEM Cologne 2023. Статистика турніру

Тотальним розгромом ENCE завершився фінал IEM Cologne 2023. Нажаль фінал вийшов цікавим, але не таким конкурентним, як очікувалося, бо на більшості карт G2 домінували зі значною перевагою.

ENCE та G2 стали фіналістами IEM Cologne 2023. Результати півфінальних матчів

0

ENCE та G2 вийшли у Гранд-фінал IEM Cologne 2023. Команди розгромили всіх на груповій стадії і підтвердили рівень вже на стадії Play-off.

Heroic знищені, а росіяни Cloud9 пакують валізи – результати чвертьфіналів IEM Cologne 2023

0

Відбулися чвертьфінали IEM Cologne 2023 і вони стали справжнім шоком для першого місця світового рейтингу. Неочікувано для всіх Astralis в данському дербі знищили Heroic, підтвердивши думку про те, що саме вони зробили найкращі решафли у міжсезоння.