Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Наступна версія футбольного симулятора від EA Games вийде без російськомовних коментаторів, про це повідомив один з російських журналістів Костянтин Геніч, який брав участь в озвучуванні попередніх частин гри.

Російськомовні коментатори з’явилися у грі ще в далекому 2007 році і відтоді кожного року гра виходила з російськомовною озвучкою. Судячи з усього EA Games, на відміну від більшості розробників ігор, ставить підтримку України вище за власні бізнесові інтереси. 

Нагадаємо, що нова версія звичного електронного футболу змінить назву з FIFA на EA Sports FC. Це пов’язано з припиненням контракту між розробником гри і міжнародною федерацією. 

Читайте також: Як рік повномасштабної війни змінив український кіберспорт

Материалы по теме

Вийшов трейлер EA SPORTS FC24 – нащадка симуляторів футболу FIFA, але без ліцензування Федерацією футболу

0

EA Games представили офіційний трейлер свого нового симулятора футболу EA SPORTS FC24. Нова гра буде продовженням легендарної серії FIFA, але тепер розробник ігор не має контракту з всесвітньою Федерацією футболу, тому гра змінила назву.

EA Games виправили свою помилку і видалили з гри футболіста в образі російського царя

Розробники FIFA23 видалили з гри«перформанс» російського екс-футболіста Олександра Мостового, який був представлений в грі в образі російського царя.

Electronic Arts презентували новий логотип свого нового футбольного симулятора EA Sports FC

Electronic Arts презентували новий логотип свого культового симулятора футболу. Нагадаємо, що через закінчення контракту з FIFA, цього року віртуальний футбол від EA Games змінює назву на EA Sports FC, або просто FC.