Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Европейские коллективы G2 Esports и FunPlus Phoenix сыграют за место на IEM Summer 2021 с призовым фондом в размере $250,000.

Первый матч для обновленного состава FunPlus Phoenix стал победным. С новым капитаном в лице emi, «Фениксы» обыграли недавних чемпионов FunSpark ULTI 2020 Europe Final коллектив BIG со счетом 2:1 по картам.

Второй матч закончился с аналогичным счетом. mousesports не смогли вырвать победу у G2 на третьей карте и упали в нижнею сетку, где сегодня сыграют с BIG за право остаться на турнире.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI Junior одержали вторую победу подряд на LOOT.BET Season 9

Закрытая квалификация на IEM Summer 2021 пройдет с 26 по 28 апреля.  Три лучшие команды пройдут на групповом этапе онлайн-турнира, который пройдет в начале июня.

Материалы по теме

NAVI у складному поєдинку обіграли G2. s1mple відзначився феноменальними моментами

0

Команда NAVI виграє G2 в першому матчі на PGL Major Antwerp 2022. Перша половина гри була досить рівною, але при грі за захист G2 виглядали більш переконливими, однак s1mple переломив ситуацію своєю неймовірною грою, вивівши команду на нічию, проте G2 зрівняли рахунок і все вирішувалося у додаткових раундах.

Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter- Ковач продовжили контракти з G2 на кілька років. Відео на честь угоди від G2

0

Брати  Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter— Ковач продовжили контракти з клубом G2 Esports на декілька років. Організація повідомила про це у соціальних мережах. G2 не назвала подробиць угоди. На честь анонсу клуб випустив відео із хайлатами кіберспортсменів.

Перші сенсації в групі В на RMR Europe — відбіркових до PGL Major Antwerp 2022

0

Перші два матчі на європейському RMR закінчилися сенсаційними несподіванками. Фаворити турніру програли очевидним аутсайдерам і вже с першої гри  фактично втратили шанси потрапити до легенд Мейджора.

Розробники NFT кинули команду G2 на більш ніж 5 мільонів доларів

Компанія Bondly уклала контракт із G2 Esports на розробку NFT-предметів з використанням інтелектуальної власності G2 Esports.