Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Gamin Gladiators легко переграли Team Liquid у фіналі Lima Major і підняли над головою кубок першого Мейджора сезону. Слід зазначити, що Team Liquid, які виглядали явними фаворитами турніру, фінальний матч грали з заміною. Ключовий гравець команди Boxi через хворобу залишив турнір і вилетів на лікування додому, а його місце посів аналітик команди Jabbz і це не могло не вплинути на рівень гри рідких.

В протистоянні за 200 тисяч доларів США Gamin Gladiators не залишили суперникам жодного шансу, завершивши матч з рахунком 3-0. За друге місце Team Liquid заробили 100 тисяч доларів. 

Фінальна сітка турніру

Трансляції турніру

Нажаль цей Мейджор був не надто популярним, програвши мейджорам минулого року. На піку за іграми одночасно спостерігало менш як 500 тисяч глядачів, причому найпопулярнішою трансляцією була російськомовна — 240 тисяч глядачів на піку. На другому місці була англомовна трансляція зі 150 тисячами глядачів на піку. 

Українськомовна трансляція зібрала на піку 12 608 глядачів і посіла 9 місце за популярністю у світі, на минулому мейджорі в Арлінгтоні на піку трансляцію дивилося понад 16 тисяч глядачів і вона посіла 8 місце. Хоча перегляди доти українською прогресують, не можна не відмітити, що цього разу Maincast вів тільки українськомовну трансляцію і не конкурував сам із собою, тож можна було сподіватися на вищі показники переглядів. 

Сподіваємося, українськомовна трансляція прогресуватиме й надалі і ми побачимо збільшення показників в рази у порівнянні з поточними.

Читайте також: Natus Vincere підписали команду PuckChamp з двома українськими колаборантами у складі. Ми зібрали докази!

Материалы по теме

 Team Spirit вибула з Мейджора в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам. 

0

 Після прикрої поразки у другому турі нижньої сітки Lima Major Team Spirit вибула з турніру в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам.

Стали відомі результати груп і сітка Play-off Lima Major з Dota 2

0

На Lima Major з Dota 2 визначилися всі команди, які вийшли з групової стадії у Play-off. З групи А без проблем у верхню сітку вийшли Gainin Gladiators, Team Spirit, Evil Geniuses і Talon Esports. Чемпіони TI 11 Тundra Esports, а також титани китайської доти PSG.LGD вийшли з проблемами тільки в нижню сітку.

Стали відомі групи на Lima Major з Dota 2

0

Стали відомі склади груп на Lima Major. 18 команд-учасниць будуть розділені на дві групи, де кожна зіграє з кожною. 1-4 місця потраплять у верхню сітку Play-off, а 5-6 впадуть у нижню сітку. Команди, що посядуть 7-9 місця вилетять з турніру.