Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Офлейнер состава Team Empire Андрей Ghostik Кадык рассказал о перестановках в ростере. Об этом он заявил прямой трансляции на своем Twitch.

По словам Андрея, в коллективе произойдет сразу несколько изменений:

Состав поменяется очень сильно: больше чем три человека поменяются. Сейчас тесты игроков будут идти, они только начинаются

Также оффлейнер Empire высказался об использовании софтом на профессиональной сцене:

Точно есть программы, которые помогают при драфтах. Ими пользуется многие профессиональные команды в СНГ. Есть софт специальный, который помогает драфтить, показывает процент побед, комбинации героев за и против, помогает забалансить драфт. Очень много команд пользуются этим. Это не чит, просто статистика дополнительная

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Ведущий турниров по Dota 2 предложил идею Arcana на Medusa

Ранее стало известно, что в составе клуба останется только Сергей «TSA» Тимченко.

Материалы по теме

Valve повернули Ghostik всі вкрадені росіянами речі. Стрімер показав, як помститься кривдникам

0

Ghostik повідомив, що Valve повернули йому 1800 предметів, вкладених при зломі його акаунта в Steam росіянами. Також стрімер розповів, як саме це сталося. Виявляється злам зробили через встановлену кастомку. Таке може трапитися з кожним.    Також стрімер і найбільший кіберспортивний волонтер показав, яким чином вирішив відплатити росіянам.   

Росіяни зламали акаунт в Steam відомого українського Dota-блогера і волонтера Ghostik

0

Найпопулярніший український дота-блогер і волонтер Ghostik повідомив про злом свого акаунта в Steam. За його словами акаунт зламали росіяни, причому вони додали його друзів в групу зетпатріотів “свинорез” і видалили майже всі цінні внутрішньоігрові предмети.

Ghostik зібрав для підрозділу АЗОВ більш як 14 мільйонів гривень

0

Найпопулярніший український кіберспортивний стрімер і в минулому професійний гравець Андрій Ghostik Кадик повідомив, що за 2023 рік зміг зібрати на своїх регулярних стрімах понад 14 мільйонів гривень для допомоги підрозділу АЗОВ, який захищає Україну від російської навали.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.