Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не пропусти

Vitality чемпіони ESL Pro League Season 16. Розбираємося, як це сталося.

Завершився фінал ESL Pro League 16 і саме час проаналізувати, що саме відбувалося у Play-off турніру. До вашої уваги персональна колонка, де автор аналізує події минулого тижня.

k0nfig зламав ногу у бійці з промоутором нічного клубу. Знайшлися свідки

Англомовний портал Jaxon.gg вже вдруге пише про участь k0nfig у бійці в нічному клубі на Мальті. Цього разу видання знайшло свідка, який бачив, що відбувалося на власні очі.

Vavle оголосили список талантів на The International 11. Віталій V1lat Волочай емоційно прокоментував подію

Valve нарешті оголосили список всіх талантів, які будуть висвітлювати основну частину The International 11 на ключових для Valve мовах.

NS та Dread втікли до Казахстану, рятуючись від мобілізації, оголошеної Путіним

На «відпочинок» до Казахстану з сім’ями відправилися відомі російські кібердіячі призовного віку NS та Dread. Про це вони повідомили у своїх соціальних мережах. Судячи з усього, це буде найдовший відпочинок у їх житті.

Українська жіноча команда з VALORANT вийшла у Play-off турніру Valorant Game Changers 2022 де розігрується 30 000 доларів

VALORANT це не тільки великі професійні турніри для чоловіків. Саме зараз у різних регіонах планети проходить жіночий турнір Valorant Game Changers 2022 в якому беруть участь десятки колективів і де розігрується призовий фонд у 30 000 доларів.

Прогнози! Цього року на The International буде найнижчий призовий фонд з 2014 року, цьому сприяв провальний Battle Pass та відношення Valve до власного продукту

Цьогорічний призовий фонд The International скоріше за все не перевищить призовий фонд TI 2015 року. Про це свідчить динаміка збільшення призового фонду в останні тижні.

Woro2k жорстко наїхав на s1mple за токсичність, той у відповідь обізвав гравця тупим

Два українці Woro2k та s1mple не змогли гідно прийняти поразку у фіналі турніру Kinguin Legends 2022 і посварилися.

Сімпл зіграв в фіналі Kinguin Legends. Намагався капітанити, весь час горів з тіммейтів, показав слабку гру і програв

Команда Едварда, за яку сьогодні в фіналі турніру Kinguin Lagends 2022 несподівано зіграли s1mple та sdy, програла Maikelele’s Team і зайняла друге місце, вигравши 10 000 доларів США. 

Олсіор на ком’юніті-касті відбіркових на The Intarnational 11 зібрав 13 мільйонів хвилин перегляду та 720 тисяч гривень на ЗСУ

Михайло Olsior Звєрєв поділився статистикою ком’юніті-касту з кваліфікацій на The International 11, який він робив у себе вдома. До імпровізованої студії на дивані завітало чимало гостей, більшість з яких складали таланти студії Maincast.

Авторська колонка Андрія Присяжного: «dev1ce повертається додому»?

Головна тема останніх днів у CS:GO — ймовірне повернення device у рідний Astralis. Андрій Присяжний спеціально для GI присвятив колонку цій темі.