Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня в матче между North и OG в рамках чемпионата cs_summit 6. На карте Inferno команда North эффектно взорвали банан.3 игрока из North бросили свои осколочные гранаты на банан и подорвали там троих игроков команды OG.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI вернулись на первое место рейтинга HLTV

Матч между командами проходил в плей-оффе чемпионата. По итогам 3 карт команда OG обыграла North со счетом 2:1 Overpass(9:16) Inferno(16:6) Dust2(16:11).

Напомним, что cs_summit 6 проходит с 24 июня по 5 июля 2020 года. cs_summit 6 это второй RMR турнир для европейского региона. Команды борются за $125 000 и за 17 500 RMR очков.

 

Материалы по теме

Команда OG в складі з українцем Артемом Yuragi Голубєвим виграла Stockholm Dota Major 2022

Команда OG в складі з українцем Артемом Yuragi Голубєвим виграла Stockholm Dota Major 2022.  До фіналу команда OG, яка нещодавно оновила склад, пройшла з нижньої сітки. Більшість робили ставку на перемогу команди TSM, яка вже вигравала в OG з рахунком 2-0 на цьому турнірі, але OG створила притаманну тільки їм магію.

TSM та OG зіграють в фіналі Stockholm Dota Major 2022. Інформація та пряма трансляція фіналу

0

Сьогодні у Стокгольмі відбудеться Grand Final Stockholm Dota Major 2022. У боротьбі за титул чемпіонів зустрінуться команди TSM та OG.

«Удачі всім, хто намагається отримати візу», — голова кіберспортивного клубу OG поскаржився на те, що у російських гравців команди складнощі з поїздкою на Мейджор

0

Голова кіберспортивного клубу OG JMR Luna розповів про складнощі з отриманням візи для учасників складу з Dota 2. У твіттері він заявив, що проблема не виникла тільки в саппорта з Норвегії Томмі Taiga Ле.

Команди OG та Outsiders знаходяться в одному кроці від вильоту з RMR. Росіяни QUAZAR першими вилетіли з RMR

0

Команди OG та Outsiders знаходяться в одному кроці від вильоту з RMR. Після трьох ігор в групі вони мають статистику 1-2 по матчах.