Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 вирішили позбавитися Расмуса HooXi⁠ Нільсена. Гравець прийшов в G2 два роки тому з Copenhagen Flames, після того, як данська команда, яка ніколи нічого не вигравала, але завжди вважалася інкубатором талантів, гарно проявила себе на Мейджорі.

В складі G2 капітан не зіграв жодного турніру з позитивним KD, проте зміг виграти три топові титули, які вважаються найголовнішими в CS не рахуючи Мейджора. Спочатку Расмусу вдалося виграти світовий фінал BLAST, а потім G2 під його керівництвом підкорилися IEM Katowice і IEM Cologne. 

Проте в останній рік команді не щастило, трофеї уникали G2 і напруга зростала. Вирок HooXi в G2 було підписано на IEM Dallas, коли замість нього за клуб зіграв  Stewie2K⁠ і команда неочікувано для всіх нарешті виграла трофей. Перемога в США дала чіткий сигнал, що Нільсен лише тягне команду назад і його негативний KD не компенсується імпактом капітанства. 

Поки невідомо, хто замінить данця в G2, проте експерти схиляються до думки, що новим капітаном команди стане NiKo, а на роль HooXi візьмуть гравця з гарною статистикою.

 

Материалы по теме

Цього ви точно не очікували! Snax став новим капітаном G2

0

Попри прогнози більшості аналітиків G2 не зроблять NiKo капітаном, бо клуб несподівано підписав ветерана сцени, тридцятирічного Януша Snax⁠ Погожельски, який і замінить HooXі в ролі лідера команди. 

G2 підписали malbsMd⁠. Гватемальський гравець замінить в складі nexa⁠

0

G2 офіційно оголосили про придбання Маріо ⁠malbsMd⁠ Самайоа. 21-річний гватемалец приєднався до команди, щоб замінити Неманью nexa⁠ Ісаковича

Росіянину m0nesy не дали візу в Британію, замість нього на BLAST зіграє легенда

0

Другий турнір поспіль G2 зіграють не у своєму основному складі. Цього разу гравець команди росіянин m0nesy не зміг отримати візу в Британію і не зіграє на BLAST Spring Final 2024.