Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі групи своєрідного Чемпіонату Східної Європи серед збірних, з якого можна буде потрапити на Чемпіонат Світу IESF.

Україну на турнірі представлятиме клуб KONo, разом з 18-тьма європейськими збірними він побореться за п’ять прохідних місць на IESF World Esports Championship 2024

Кваліфікації проходитимуть онлайн, спочатку команди зіграють груповий тур, а потім Play-off до визначення п’ятірки найкращих. Група наших хлопців виглядає цілком прохідною. 

Матчі відбудуться з 6 по 14 липня. Головний турнір IESF World Esports Championship 2024 відбудеться наприкінці року на лані в Саудівській Аравії. 24 команди розіграють призовий фонд в 240 тисяч доларів. 

Материалы по теме

KONo.ECF вийшли в Play-off східноєвропейських кваліфікацій IESF World Esports Championship 2024

Українська команда KONo.ECF, яка представляє України в якості збірної на східноєвропейських кваліфікаціях IESF World Esports Championship 2024 посіла друге місце в групі А на груповій стадії і вийшла в Play-off турніру.

KONo стали переможцями всеукраїнського турніру з Counter-Strike 2 – ROG SUMMER CUP 2024

Команда KONo стала переможцем регулярного всеукраїнського турніру ROG SUMMER CUP 2024 і заробила 50 000 гривень. В суперфіналі турніру в запеклій боротьбі клуб футболіста Коноплянки переміг дворазових чемпіонів кубка ROG команду Lazer Cats з рахунком 2-1.

Lazer Cats і KONo розіграють трофей ROG SUMMER CUP 2024. Матч відбудеться на HLTV

Стали відомі команди, які вийшли у фінал ROG SUMMER CUP 2024. В першому півфіналі команда KONo не без проблем, але впоралася з L&G. На першій карті несподівано для всіх леви влаштували справжній погром команді Коноплянки, зігравши з рахунком 13-3, проте на двох наступних картах KONo повністю контролювали суперників і впевнено перемогли.