Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

После ряда неудачных игр, Team Empire упала во второй дивизион DPC-лиги, состав не сумел победить ни в едином матче. Последней игрой было противостояние с Mind Games, результат встречи — 0:2.

Для состава Андрея Ghostik Кадыка это шестое поражение из шести игр — коллектив лишился слота в следующем сезоне лиги. Последняя игра для Team Empire станет противостояние с HellRaisers. Начало встречи запланировано на 20 января.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: b1t занял девятое место в списке лучших игроков 2021 года по версии HLTV

В свою очередь, Mind Games сохраняет шансы остаться в первом дивизионе. Для этого команде в заключительном туре нужно обыграть «Монако».

Материалы по теме

Санкції в дії. Російська команда пропустить Чемпіонат Світу по Apex Legends з призовим фондом у 2 мільйони доларів США

0

Російський кіберспорт через війну Росії проти України відчуває все більше санкцій. Так стало відомо, що Team Empire з Apex Legends пропустить головний турнір по цій грі через візові проблеми. Росіяни повідомили, що візу не зміг отримати жоден з гравців команди.

«Ви що реально думаєте, що ми сиділи і н***я не робили з візами?» — власник Mind Games обурився хейтом команди та звинуватив доту в тому, що це гра для бумерів

0

Власник російської команди Mind Games репер IAMMIND дуже відверто та не соромлячись прокоментував дискваліфікацію команди з Stockholm Dota Major 2022 та хейт в її сторону.  На думку репера у них було лише 4 дні на візи і їх зробити було просто нереально в ситуації, що склалася. До тогож репер звинуватив ESL у тому, що вони

Українці з Mind Games не зможуть потрапити на на Мейджор по доті, їх замінять росіянин та білорус

0

Українці Bignum та CemaTheSlayer не зіграють за команду Mind Games на Мейджорі з Dota 2 у Стокгольмі. Зрозуміло, що причиною стала війна в Україні із за чого у молодих людей немає можливості відвідати Європу через заборону виїжджати з країни чоловіками призовного віку.

Визначились всі учасники Мейджора ESL One Stockholm 2022. У турнірі зіграє 12 команд, Мейджор пройде без колективів з Китаю

0

Визначилися всі команди, які зіграють на Мейджорі ESL One Stockholm 2022. Останньою командою від східноєвропейського регіону стала команда Mind Games. Загалом східну Європу будуть представляти Team Spirit, BetBoom Team та Mind Games.