Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Подошел к концу четверть-финал голосования за аркану, уже через две недели мы узнаем какой герой получит свой заветный косметический предмет.

В полуфинале голосования определились следующие пары героев:

  • Faceless Void – Sniper
  • Spectre – Witch Doctor

Witch Doctor остался единственным героем поддержки, и именно он смог выбить Invoker c отрывом почти в миллион голосов 7,5 млн. (52,2%) против 6,8 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Immersion о собственном посте капитана: «Это немного другая роль с которой я еще не до конца сам разобрался»

В своих парах Faceless Void победил над Lion, Sniper одержал первенство над Anti-Mage, а у Spectre нашлось больше фанатов, нежели у Sven.

Финалисты голосования за аркану станут известны через неделю — 31 августа в 19:00 по Киеву и МСК.

Материалы по теме

В Dota 2 вийшло оновлення 7.36, яке вносить глобальні зміни в механіку гри

0

В Dota 2 вийшов ключовий патч за версією 7.36, який вносить в гру настільки глобальні зміни, що вони вплинуть на всі ключові аспекти МОБА від Valve.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.