Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный американский про-игрок и аналитик по Dota 2 Кайл Kyle Фридман сообщил, что получил вид на жительство в Украине.

Об этом уже Кайл Александер Фрідман сообщил в твиттере:

Последнее время Kyle много работал в англоязычной студии WePlay в Киеве на таких турнирах, как WePlay! Bukovel Minor 2020, WePlay! Dota 2 Tug of War: Mad Moon, WeSave! Charity Play, WePlay! Pushka League S1: Division 1, а также OMEGA League: Europe Immortal Division.

Поэтому Кайл может считать Украину своим полноценным вторым домом.

Справка: Вид на жительство — документ, подтверждающий право на долгосрочное проживание на территории государства лица, не являющегося гражданином данного государства.

То есть иностранного гражданина либо лица без гражданства.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: YEKINDAR стал лучшим игроком IEM Katowice 2021 сразу в шести категориях

Недавно Kyle проиграл спор прям во время прямого эфира нижнего дивизиона DreamLeague DPC EU и был вынужден пробежать один километр по снегу, лишь в одних трусах.

Материалы по теме

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.