Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Так cadiaN виграв аж вісім клатчів, а капітан Outsiders — Jame виграв на один клатч менше, проте взяв ще один у стадії претендентів, де Heroic не грали. 

Після двох лідерів йде одразу три гравці, які зробили по шість клатчів в основній частині турніру — це KSCERATO, mezii та stavn

Нагадаємо, що Jame став найкращим гравцем Мейджора в Ріо. На етапах чемпіонів та легенд він отримав рейтинг HLTV 1,30, маючи найкращу різницю KD (+98), найбільше вбивств з AWP (168) та третю за величиною різницю шкоди за раунд (20,7).

CadiaN не був настільки результативним, як Jame, проте він був найкращим гравцем серед Heroic на турнірі та заробив рейтинг 1,12 з різницею +32 KD.

Читайте також: Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Материалы по теме

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.