Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FlyToMoon 2.0 назвали временных игроков своего состава по Dota 2. Стендинами стали Ринат KingR Абдуллин и Камиль agressive child Биктимиров.

Игроки заменят в активном ростере Дмитрия Fishman Полищука и Crystallis соответственно. Первый сообщил об уходе из команды сегодня, 12 мая. Дуэт уже дебютирует за FlyToMoon 2.0 в рамках Parimatch League Season 3. На момент публикации они ведут в серии против Team Empire Hope со счетом 1:0.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Fishman ушел из FlyToMoon 2.0

Состав FlyToMoon 2.0:

Алексей Nongrata Васильев
Александр nofear Чурочкин
Даниэль Stormstormer Шоетзау
Камиль agressive child Биктимиров (стендин)
Ринат KingR Абдуллин (стендин)

Материалы по теме

В Dota 2 вийшло оновлення 7.36, яке вносить глобальні зміни в механіку гри

0

В Dota 2 вийшов ключовий патч за версією 7.36, який вносить в гру настільки глобальні зміни, що вони вплинуть на всі ключові аспекти МОБА від Valve.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.